PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک جامع پرسش و پاسخ و طرح مشکلات در مورد گوشی گلکسی اس 3 Samsung Galaxy S

صفحه ها : [1] 2 3

Amir HS
06-05-2012, 23:12
تاپیک جامع پرسش و پاسخ و طرح مشکلات در مورد گوشی Samsung Galaxy S III I9300

لطفا سوالات متداول و معمول خودتون رو در مورد این گوشی در این تایپیک مطرح کنید

alireza8531
06-17-2012, 18:27
سلام
من یه مشکل دارم و اون اینه که
وقتی داخل فیس بوک یک عکس رو باز میکنم جایی برای ذخیره در گالری نمی بینم و من اصلا این رو نمی فهمم چرا نباید امکان ذخیره وجود داشته باشه و فقط می توان شیر کرد و من در apple همچین مساله ای نداشتم و همین مشکل رو برای ایمیل ها هم در برنام ایمیل وجود داره، بعضی ایمیلها یک سری عکس دارن که باز هم قبلا تو apple به راحتی ذخیره می شدن ولی حلا اگر روشون بزنم منو باز کردن مرورگر ها میاد و اگر انگشت رو روشون نگه دارم هیچ منویی نمیاد.
لطفا راهنمایی کنید
کم کم دارم از خرید این گوشی پشیمون می شم
ممنون

ممنون از جواب

Amir HS
06-17-2012, 22:01
سلام
وقتی داخل فیس بوک یک عکس رو باز میکنم جایی برای ذخیره در گالری نمی بینم و من اصلا این رو نمی فهمم چرا نباید امکان ذخیره وجود داشته باشه و فقط می توان شیر کرد و من در apple همچین مساله ای نداشتم و همین مشکل رو برای ایمیل ها هم در برنام ایمیل وجود داره، بعضی ایمیلها یک سری عکس دارن که باز هم قبلا تو apple به راحتی ذخیره می شدن ولی حلا اگر روشون بزنم منو باز کردن مرورگر ها میاد و اگر انگشت رو روشون نگه دارم هیچ منویی نمیاد.
لطفا راهنمایی کنید
ممنون

دوست عزیز این اشکالی که گفتید مربوط به سیستم عامل اندروید و خود اون برنامه ها میشه یعنی کلا اندروید همینه
و همه گوشی های تحت این سیستم عامل اینجورین نه اینکه فقط اس 3 این مشکل رو داشته باشه

alireza8531
06-19-2012, 07:30
یعنی با این اوصاف هیچ راه حلی وجود نداره یا برنامه خاصی؟؟؟؟؟؟

Amir HS
06-19-2012, 13:26
یعنی با این اوصاف هیچ راه حلی وجود نداره یا برنامه خاصی؟؟؟؟؟؟

باید برنامه های مختلف رو تست کنید ببینید که کدوم برنامه میتونه اینکارو انجام بده

shikopik67
07-02-2012, 19:20
سلام
واسه ساخت کانکشن وی p ان، وقتی که نوع کانکشن رو l2tp انتخاب می‌کنیم، گزینه هاس مختلفی وجود داره که شخصا تا الان ندیدم. تا جایی که بنده می‌دونم قبلا فقط نام، سرور و سکرت کد می‌خواست ولی الان چندتا گزینه دیگه هم هست که پر کردشون الزامی هستش.
کسی هست که بدونه چجوری می‌شه ازش استفاده کرد و تو اون قسمت‌های دیگه باید چی پر کنم؟

canada
07-06-2012, 18:55
سلام. من گوشی گلکسی اس 3 رو دیروز خریدم. تا امروز قفل تشخیص چهره کار می کرد ولی یک دفعه نمیدونم چی شد دیگه کار نمیکنه. وقتی میرم : امنیت/قفل صفحه/ 4 تا گزینه ی : کشیدن انگشت-تکان دادن- بازگشایی چهره- چهره و صدا خاموش هستند. در صورتی که قبلا روشن بودند. زیرشون نوشته : توسط سرپرست،سیاست رمزگذاری یا اصلاعات محرمانه غیر فعال شد

ممنون میشم راهنماییم کنید

Amir HS
07-06-2012, 22:17
سلام. من گوشی گلکسی اس 3 رو دیروز خریدم. تا امروز قفل تشخیص چهره کار می کرد ولی یک دفعه نمیدونم چی شد دیگه کار نمیکنه. وقتی میرم : امنیت/قفل صفحه/ 4 تا گزینه ی : کشیدن انگشت-تکان دادن- بازگشایی چهره- چهره و صدا خاموش هستند. در صورتی که قبلا روشن بودند. زیرشون نوشته : توسط سرپرست،سیاست رمزگذاری یا اصلاعات محرمانه غیر فعال شد

دوست عزیز یکبار ریست فکتوری کنید گوشی رو درست میشه

canada
07-06-2012, 22:34
دوست عزیز یکبار ریست فکتوری کنید گوشی رو درست میشه

چجوری اینکارو بکنم ؟ سیم کارت و مموری رو در بیارم ؟؟؟ چیزی پاک میشه ؟؟؟

Amir HS
07-06-2012, 22:52
چجوری اینکارو بکنم ؟ سیم کارت و مموری رو در بیارم ؟؟؟ چیزی پاک میشه ؟؟؟

نیازی به در آوردن سیم کارت و مموری کارت نیست
اطلاعات پیامک ها و مخاطبین و همچنین برنامه هایی که نصب کردید پاک میشن
گوشی رو خاموش کنید با داشتن سه دکمه ( کلید هوم + کلید ولوم بالا + دکمه خاموش روشن ) میرید به محیط ریکاوری از اونجا گزینه Wipe data/Factory Reset رو بزنید و بعد Yes رو بزنید
گوشی ریست میشه و بالا میاد و به حالت تنظیمات کارخانه ای برمیگرده

canada
07-07-2012, 00:12
40 هزار تومان دادم واسم کلی بازی و نرم افزار ریختن. ریست کنم که 40 تومانم رفته به باد. تازه نرم افزاره بازار هم پاک میشه دیگه ندارم sm=00 (2)

LloydBlv
07-10-2012, 07:19

نیازی به ریست نیست
شما به دلیل داشتن یک وی پی ان کانکشن قادر به استفاده از اون گزینه ها نیستید
اگه می خواید اونا فعال بشن باید هرچی کانکشن وی پی ان ساختید رو حذف کنید
موفق باشید

LloydBlv
07-10-2012, 07:21
سلام
لطفا راهنمایی کنید
ممنون

ممنون از جواب

شما می تونید از نرم افزار uc web browser استفاده کنید که با ذخیره کردن عکس ها هم مشکلی نداره (نسخه ۷.۸)

canada
07-10-2012, 12:53
نیازی به ریست نیست
شما به دلیل داشتن یک وی پی ان کانکشن قادر به استفاده از اون گزینه ها نیستید
اگه می خواید اونا فعال بشن باید هرچی کانکشن وی پی ان ساختید رو حذف کنید
موفق باشید

خیلی ممنووووووووون. آره از وی پی ان بود.

نرم افزار بازار رو از کجا گیر بیارم ؟؟؟

dadashi.reza
07-10-2012, 12:59
خیلی ممنووووووووون. آره از وی پی ان بود.

نرم افزار بازار رو از کجا گیر بیارم ؟؟؟

دوست عزیز

کافیه یه سرچ تو گوگل بزنین. به راحتی براتون میاره.

موفق باشین.

yaser00897
07-10-2012, 13:19
یه سوال
گالری گلاکسی و گوش های اندروئیدی در عین زیبایی فراوا و جذابیتاش یه ایرادی قبلا داشت و اون این بود وقتی تو گالری بودیم و میخواستیم زوم کنیم زومه واقعی نداششت و فقط میبرد جلو و همه چیز رو شطرنجی میکرد .حتی رو عکسهای با کیفیت هم نمیشد بری وارد جزئیات بشی
میخواسم ببینم این موضوع در گالاکسی اس 3 برطف شده یا نه .
لطفا کسی که این وشی رو در حال حاضر داره جواب بده .
مرسی

LloydBlv
07-11-2012, 20:35
یه سوال
گالری گلاکسی و گوش های اندروئیدی در عین زیبایی فراوا و جذابیتاش یه ایرادی قبلا داشت و اون این بود وقتی تو گالری بودیم و میخواستیم زوم کنیم زومه واقعی نداششت و فقط میبرد جلو و همه چیز رو شطرنجی میکرد .حتی رو عکسهای با کیفیت هم نمیشد بری وارد جزئیات بشی
میخواسم ببینم این موضوع در گالاکسی اس 3 برطف شده یا نه .
لطفا کسی که این وشی رو در حال حاضر داره جواب بده .
مرسی

من که همچین مشکلی ندیدم،تو اس2 هم این مشکل نبود

canada
07-12-2012, 14:06
من بازی آسفالت 6 رو نصب کردم. دیتای اون رو هم کپی کردم. بازی اجرا میشه همه چیزش خوبه. فقط وقتی وارد مسابقه میشم ماشینم کامل وسط صفحه نیست. پایین صفحه سمت راسته که نصفشم دیده نمیشه

چی کار کنم ؟؟؟

LloydBlv
07-13-2012, 12:45
من بازی آسفالت 6 رو نصب کردم. دیتای اون رو هم کپی کردم. بازی اجرا میشه همه چیزش خوبه. فقط وقتی وارد مسابقه میشم ماشینم کامل وسط صفحه نیست. پایین صفحه سمت راسته که نصفشم دیده نمیشه

چی کار کنم ؟؟؟

دوست عزیز،مشکل از سایز صفحه گوشی است!بزرگه خیلی :d منتظر آپدیت بازی باشید

canada
07-13-2012, 23:31
سلام. من وقتی میخوام از فروشگاه play ، تم یا آهنگ یا... دانلود کنم همش میگه باید به حساب گوگل وصل بشید. به حساب هم که وصل میشم بازم همین ارور رو میده. چی کار کنم ؟؟؟

nokia phone
07-14-2012, 14:51
دوست عزیز تو ایران جواب نمیده خیلی سعی کرده ام نمیشه گوشیم galaxy si9000 هستش هر کاری کرده ام نشده چه برسه به گوشی شما!sm=00 (7)

nokia phone
07-14-2012, 15:29
40 هزار تومان دادم واسم کلی بازی و نرم افزار ریختن. ریست کنم که 40 تومانم رفته به باد. تازه نرم افزاره بازار هم پاک میشه دیگه ندارم sm=00 (2)

دوست عزیز شما برنامه ی app monster pro رو گوشیتون نصب کنین بعد تو تنظیماتش محل ذخیره ی بک آپ رو به مموری کارت انتقال بدین بعد با خیال راحت ریست کنین!
|Manangers| گرفتن نسخه پشتیبان از برنامه های نصب شده روی گوشی در اندروید با AppMonster Pro v2.5.1 Build 251002 (http://opda.ir/showthread.php?t=44727)

canada
07-14-2012, 22:29
دوست عزیز تو ایران جواب نمیده خیلی سعی کرده ام نمیشه گوشیم galaxy si9000 هستش هر کاری کرده ام نشده چه برسه به گوشی شما!sm=00 (7)

آخه با وی پی ان که بریم دیگه معلوم نمیشه از ایرانیم ولی بازم نمیشه

yaser00897
07-20-2012, 03:39
من که همچین مشکلی ندیدم،تو اس2 هم این مشکل نبود
چرا اتفاقا هم توی گ 2 و هم گ تب این مشکل وجود داشت
احتمالا متوجه منظور من نشدید .
منظورم این نیست که زومش خب نیست زوم میکنه ولی تا یه حدی ! و از اون حد خارج میشه و جلوتر میری همه چیز تاره . (در صورتی که عکس بسیار با کیفیت هست نه عکس بی کیفیت)و این در مورد تمام عکس ها صادقه
به فرض مثال گالری ان 8 زوم واقعی داره یعنی وقتی عکس رو باز میکنید همون عکس اصلی رو به ما نشون میده و تا جایی که کیفیت عکس و جزئیات عکس اجازه میده زوم واقعی میشه .
توی ریویو هاشم اصلا گالری رو درست حسابی بررسی نمیکنه من فکر کنم باز این مشکل هست .

canada
07-22-2012, 21:17
سلام.گوشى من وقتى ازش استفاده نميکنم و قفل است, هر 5 ثانيه صفحه گوشى روشن ميشه و خاموش ميشه. چيکار کنم؟

mahbod.j
08-28-2012, 23:38
سلام و خسته نباشین
چند روزیه که موقعی که واسم اس ام اس میاد هیچ صدایی به عنوان هشدار از گوشی نمیاد . همه ی تنظیمات رو هم چک کردم درست نشده لطفا راهنماییم کنید که چکار بایستی انجام بدم . سپاس

dr1358
08-28-2012, 23:44
سلام و خسته نباشین
چند روزیه که موقعی که واسم اس ام اس میاد هیچ صدایی به عنوان هشدار از گوشی نمیاد . همه ی تنظیمات رو هم چک کردم درست نشده لطفا راهنماییم کنید که چکار بایستی انجام بدم . سپاس

آیا ازبرنامه ای مثل go sms استفاده میکنید؟اگه آره که تنظیمات اون رو بررسی کنید.اگه نه لطفا مشخصات رام گوشی تون رو ذکر کنید

dr1358
08-28-2012, 23:48
سلام.گوشى من وقتى ازش استفاده نميکنم و قفل است, هر 5 ثانيه صفحه گوشى روشن ميشه و خاموش ميشه. چيکار کنم؟

فکر کنم با رسیت فاکتوری خوب بشه.البته فعلا صبر کنید تا اساتید هم نظر بدن

mahbod.j
08-28-2012, 23:48
آره از go sms استغاده میکردم اما ریمو کردمش

mahbod.j
08-29-2012, 00:03
آیا ازبرنامه ای مثل go sms استفاده میکنید؟اگه آره که تنظیمات اون رو بررسی کنید.اگه نه لطفا مشخصات رام گوشی تون رو ذکر کنید
آره از برنامه go sms رو نصب کردم اما remove کردمش .
من کاملا مبتدی هستم لطفا بهم بگین از کجا مشخصات دقیق رام گوشی رو بهتون بگم

dr1358
08-29-2012, 00:59
آره از برنامه go sms رو نصب کردم اما remove کردمش .
من کاملا مبتدی هستم لطفا بهم بگین از کجا مشخصات دقیق رام گوشی رو بهتون بگم

خب دوست عزیز.بعد از حذف go sms آیا گوشیتون رو خواموش روشن کردید؟اگه نه انجام بدید.اگه درست نشده بود.go sms رو دوباره نصب کن و از app manager برو توی برنامه و گذینه defult رو clear و حذف کن.بعد go sms رو حذف کن.اگه باز جواب نداد و از سه چیز مطمئن بودی:1.گوشیت در حالت سایلینت نباشه 2.گوشیت در حالت و پروفایلی که هست زنگ برای اس ام اس واسش تعریف شده یا نه و یا اصلاتوی تنظیمات پروفایل سایلنت گذاشتی یا نه و 3.اینکه تنظیمات sound رو نگاه کن ببین واسه اس ام اس زنگی تعریف کردی؟

اگه جواب همه نه بود از گوشیت با برنامه هایی که توی انجمن هست یک بک آپ بگیر و ریسیت فاکتوری کن

DonVito
08-31-2012, 12:31
سلام
من دیروز ساعت مچیم افتاد روی گوشیم و شیشه اون تو قسمت پایین و کنار دکمه منو ترک برداشته..............رد ضمن گوشی من گلکسی اس 3 هستش!!!!!!!!!!!!از دوستان کسی هست که بتونه من راهنمایی کنه............البته تاچش هیچ مشکلی چپیدا نکرده فقط شیشه شکستهsm=00 (17)

dadashi.reza
08-31-2012, 12:42
سلام
من دیروز ساعت مچیم افتاد روی گوشیم و شیشه اون تو قسمت پایین و کنار دکمه منو ترک برداشته..............رد ضمن گوشی من گلکسی اس 3 هستش!!!!!!!!!!!!از دوستان کسی هست که بتونه من راهنمایی کنه............البته تاچش هیچ مشکلی چپیدا نکرده فقط شیشه شکستهsm=00 (17)

خوب دوست من

خودتون میگین تاچش سالمه و مشکلی نیست.

میتونین ببرین و شیشه محافظش رو عوض کنین چون به مرور زمان گرد و خاک مابین تاج و شیشه جمع میشه که اصلا زیبا به نظر نمیاد.

موفق باشین.

Mr.boss
09-01-2012, 14:02
یه رام رو گوشی ریختم. منتها وقتی زنگ می زنم یا گوشی زنگ می خوره نه صدا من میره نه صدای طرف مقابل شنیده می شه. رام هم andyx هست.
کسی راه حلی نداره؟

شنیدم یه مود برا برطرف کردن این مشکل هست. کسی این مود رو داره؟ یا اسمش رو می دونه؟
مرسی

kajdom1984
09-18-2012, 01:10
آیا این مدل گوشی هم هک می‌شه که بتونیم به راحتی‌ برنامه‌ای که دوست داریم نصب کنیم?

dr1358
09-18-2012, 01:57
آیا این مدل گوشی هم هک می‌شه که بتونیم به راحتی‌ برنامه‌ای که دوست داریم نصب کنیم?

کلا" سیستم اندروید دستت بازتر از سیمبینه.راحت برنامه ها رو میشه نصب و یا حذف کرد.و به وسیله رووت میتونید گوشیتون رو جراحی کنید

alireza_no
09-23-2012, 19:35
سلام :

من يه galaxy s3 دارم که هروقت اس ام اس براش مياد کنار ايکون اس ام اس يه(1) نشان ميده که يعني يه اس ام اس نخونده داري مگه نه؟خوب وقتي که اس ام اس را ميخوني بايد طبق معمول علامت 1 بره درسته؟خوب از مال من نميره و حتما بايد ايکون را از پايين پاک کنيد و از منوي اصلي دوباره اونو بياريد ميخواستم ببينم کساني که s3 دارن همين مشکل را دارند يا نه؟و پيشنهادي براي رفع اون دارن؟

dr1358
09-23-2012, 21:38
سلام :

من يه galaxy s3 دارم که هروقت اس ام اس براش مياد کنار ايکون اس ام اس يه(1) نشان ميده که يعني يه اس ام اس نخونده داري مگه نه؟خوب وقتي که اس ام اس را ميخوني بايد طبق معمول علامت 1 بره درسته؟خوب از مال من نميره و حتما بايد ايکون را از پايين پاک کنيد و از منوي اصلي دوباره اونو بياريد ميخواستم ببينم کساني که s3 دارن همين مشکل را دارند يا نه؟و پيشنهادي براي رفع اون دارن؟

سلام دوست عزیز.من اس 3 دارم ولی این مشکل رو ندارم.شما لطفا" بگید که رام گوشیتون اصلیه یا کاستوم رامه؟(اسمشو ذکر کنید لطفا")
و همچنین از برنامه اضافی مانند go sms.shady sms و غیره استفاده میکنید؟

vahid abdi
09-29-2012, 10:24
سلام به همه دوستان من یه مشکلی دارم که از وقتی این گوشیرو (اس 3) خریدم داره اذیتم میکنه
وقتی بازیهایی مثل modern combat3,the dark knight rises,the amazing spider man,9mm,shodow guardian,six gunsوasphalt 7,dungeon hunter3,nova 3 و چندتای دیگرو که نصب میکنم وقتی آیکون بازیرو انتخاب میکنم وارد نشده به آرم game loft از بازی میپره بیرون یا تو بعضیاش مینویسه
a problem occurred and download could not be complated successfully.do you want to restart the download?که وقتی yes رو میزنی یا باز هم برمیگرده اینو مینویسه یا هم فقط ok میاره که وقتی ok رو میزنی میاد بیرون.یا هم تو بعضیاشون مینویسه
your device not compatible with this game.please requast a refaund و ok رو میزنی بیرون میاد.
یا هم تو بعضیا در صورتی که به wifi وصلی و راحت به اینترنت میری مینویسه
a network error has ooccurred.would you like to try again?که هر چند بار retry رو میزنی باز هم این نوشته میاد.
رام گوشیمو عوض کردم باز هم این مشکلات حل نشد.گوشیمو روت کردم و برنامه titanium backup و lucky patcher رو نصب کردم و دو تا از بازیهارو که فایل backup داشتن با برنامه titanium backup backup and restore کردم ولی در آخر که باید بعد از restore کردن گزینه app+data بیاد فقط گزینه app only رو میاره که مجبوری ok رو میزنیم و بعد از اینکه این مراحل رو انجام دادیم تموم شد وقتی میری تو بازی دیگه به جای نوشته های بالا در دو تا بازی که تست کردم,اینبار مینویسه unfortunately,TDKR has stopped و ok رو میزنیم بیرون میاد یا unfortunately,asphalt7 has stopped
تورو خدا راهنمایی کنین که چیکار کنم که این مشکلات همشون حل بشن

sajijon
10-04-2012, 12:49
سلام.من galaxy s3 دارم كه ورژن آندرويدش 4.0.4 هست لان چندروزه كه به شبكه واي فاي وصل نميشه وتونواراطلاع رساني نيمه روشن مونده ونه كامل به حالت قطع درمياد نه به حالت روشن .گوشيمم امروز 2 بارخودبه خود روشن خاموش شده.بايدچيكاركنم؟لطفاراهن ايي كنيد.باتشكرازمسئولين واعضاء محترم سايت.

sajijon
10-04-2012, 12:55
رام گوشيم هم اورجيناله.

Amir HS
10-07-2012, 14:25
سلام.من galaxy s3 دارم كه ورژن آندرويدش 4.0.4 هست لان چندروزه كه به شبكه واي فاي وصل نميشه وتونواراطلاع رساني نيمه روشن مونده ونه كامل به حالت قطع درمياد نه به حالت روشن .گوشيمم امروز 2 بارخودبه خود روشن خاموش شده.بايدچيكاركنم؟لطفاراهن ايي كنيد.باتشكرازمسئولين واعضاء محترم سايت.

رام گوشيم هم اورجيناله.

دوست عزیز شما یکدور تنظیمات گوشیت رو به حالت کارخانه ای برگردون درست میشه این مشکلات

vahid abdi
10-08-2012, 14:11
با سلام و خسته نباشید
من دیتای بازی nova 3 رو با pc برای S3 دانلود کردم و فایل اجرایی رو نصب کردم و بعد دیتای بازیرو در جای خودش ریختم ولی حالا که میخوام برم به بازی مینویسه
your device is not compatible with this game.please requast a refund.مشکلش چیه؟برای این بازی هم مثل بازیهای دیگه فایل بکاپ نداره که ریستورش کنیم؟مشکل لایسنس داره که اینجوری مینویسه یا مشکل از جای دیگست؟
لطفا راهنمایی کنین چون 18 ساعت طول کشید تا دیتای این بازیرو دانلود کنم

Amir HS
10-08-2012, 14:26
با سلام و خسته نباشید
من دیتای بازی nova 3 رو با pc برای S3 دانلود کردم و فایل اجرایی رو نصب کردم و بعد دیتای بازیرو در جای خودش ریختم ولی حالا که میخوام برم به بازی مینویسه
your device is not compatible with this game.please requast a refund.مشکلش چیه؟برای این بازی هم مثل بازیهای دیگه فایل بکاپ نداره که ریستورش کنیم؟مشکل لایسنس داره که اینجوری مینویسه یا مشکل از جای دیگست؟
لطفا راهنمایی کنین چون 18 ساعت طول کشید تا دیتای این بازیرو دانلود کنم

این اروری که داده مربوط به اینه بازی با گوشی شما هماهنگ نیست یا از نظر رزولوشن گوشی یا از نظر گرافیکی و سی پی یو

vahid abdi
10-08-2012, 15:07
این اروری که داده مربوط به اینه بازی با گوشی شما هماهنگ نیست یا از نظر رزولوشن گوشی یا از نظر گرافیکی و سی پی یو

خوب اون یکی بازیها هم قبل از اینکه فایل بکاپشو بریزیم و ریستورش کنیم اینو مینویسن ولی وقتی این کارو انجام میدیم مشکلشون حل میشه ولی من از سایتهای مختلف فایل بکاپی برای این بازی پیدا نکردم,اینجوری هم که بازی اجرا نمیشه!

N0 8
10-09-2012, 13:15
سلام.
وقتی زبان گوشی فارسیه تو قسمت اعداد شماره گیر تلفن حروفها انگلیسی هستند,میشه بگید از چه راهی میشه حروفها رو فارسی کرد (برای جستجوی مخاطبین) خیلی لازمه .

XPloD
10-09-2012, 14:49
سلام.
وقتی زبان گوشی فارسیه تو قسمت اعداد شماره گیر تلفن حروفها انگلیسی هستند,میشه بگید از چه راهی میشه حروفها رو فارسی کرد (برای جستجوی مخاطبین) خیلی لازمه .

فک نکنم عدد فارسی با عدد انگلیسی تفاوتی تو جستجوی مخاطبین داشته باشه . عدد عدد دیگه
اطمینان دارید تو جستجو متفاوت هست ؟!!

vahid abdi
10-10-2012, 01:10
سلام و خسته نباشین
اون مشکل بازیه nova 3 رو حل آخرش حل کردم ولی الان یه مشکل دیگه در مورد بازی real football 2012 v1.5.4 دارم بعد از اینکه فایل اجرایی رو نصب کردم و فایل دیتارو در جای خودش ریختم و با تیتانیوم بکاپ دیتارو ریستور کردم وقتی وارد بازی میشم یه لحظه حالت verfing میاد که بازیرو شروع کنه ولی زود اون علامت میره به جاش یه صفحه سیاه میاد که نشون میده میخواد یه چیزیرو لود کنه( دایره ای است که داره میچرخه) و زیرش هم نوشته smart4u بعد از چند ثانیه دیگه اتوماتیک کلا میاد بیرون.اگه به wifi وصل بشم و دوباره وارد بازی بشم اینبار لود کردنش زیاد طول میکشه ولی در کل بازم میاد بیرون.میدونین مشکل از چیه؟چیکار باید بکنم؟
لطفا راهنمایی کنین چون خیلی دوس دارم این بازیرو روی گوشیم نصب کنم

vahid abdi
10-11-2012, 12:36
سلام و خسته نباشید
کسی فایل بکاپ بازی 3 dungeon hunter داره؟تورو خدا فایل بکاپشو بذارین ما هم استفاده کنیم.یا هم آدرسشو بگید خودمون پیدا کنیم
ممنون میشم راهنمایی کنین

N0 8
10-14-2012, 13:54
عزیزم , عرض کردم تو زبان فارسی حروفهای صفحه کلید انگلیسی هستند نه اعداد. (توجه نکردی چی شد)!!!:l3lc:

ArashM128
11-05-2012, 15:26
سلام دوست عزیز. توی اکثر اکسپلوررهای اینترنتی اندروید مثل FireFox، Opera، Chrome، Dolphin اگه انگشتتون رو روی عکس مورد نظر چند ثانیه نگه دارید، منوی Save Image As و یا منوهایی با عملکردهای مشابه ظاهر خواهد شد که این کار رو براتون انجام میده عزیز. اندروید خیلی قابلتر از این حرفاست که پیشبینی این کار رو نکرده باشه. فقط یادتون باشه که چندین کاوشگر اینترنت رو تست کنید.

ArashM128
11-05-2012, 15:30
سلام. دوست عزیز لطفا در قسمت Security گزینه Clear Credentials رو بزنید، درست میشه. نیاز به ریست فکتوری نیست.

N0 8
11-10-2012, 18:37
سلام , دوستان من هر کاری کردم نتونستم گوشیمو از طریق کابل یو اس بی به tv وصل کنم تا بتونم عکسها و فیلمهامو تماشا کنم کسی میتونه کمکم کنه ؟

dadashi.reza
11-10-2012, 20:33
سلام , دوستان من هر کاری کردم نتونستم گوشیمو از طریق کابل یو اس بی به tv وصل کنم تا بتونم عکسها و فیلمهامو تماشا کنم کسی میتونه کمکم کنه ؟

دوست گرامی برای اتصال گوشی به tv

شما باید از کابل HDMI یا کابل tv استفاده کنین.(عکسهای موجود)

کابل TV

http://www.exportprive.com/images/Image/Samsung/Samsung_TV_Out_Cable_AATCX10CBECSTD_Demo.jpg

کابل HDMI
http://parsmobile.mobp30.com/image/cache/data/mobileToOther/usb-charger-av-tv-rca-cable-cord-for-samsung-galaxy-tab-500x500.jpg

p9q
11-14-2012, 19:49
سلام دوست عزیز من دوتا سوال داشتم
1- اس 3 من 16 gb ولی وقتی تو قسمت تنظیمات میرم زده کل حافظه 11 gb ؟؟؟؟؟ چرا اینطوره؟؟؟؟
2- بعضی مواقع وقتی به کسی میزنگم یا به من میزنگن طرف مقابل بهم میگه که صداتو ندارم یا اینکه میگن انگار صدات از تو چاه میاد مشکل چیه؟؟؟؟

dadashi.reza
11-14-2012, 23:47
1- اس 3 من 16 gb ولی وقتی تو قسمت تنظیمات میرم زده کل حافظه 11 gb ؟؟؟؟؟ چرا اینطوره؟؟؟؟
2- بعضی مواقع وقتی به کسی میزنگم یا به من میزنگن طرف مقابل بهم میگه که صداتو ندارم یا اینکه میگن انگار صدات از تو چاه میاد مشکل چیه؟؟؟؟

دوست عزیز

خوش آمد میگم بهتون

اینکه گوشی مقداری از رم رو به خودش اختصاص میده کاملا مرسوم بوده مشکلی نیست

همه گوشی ها این شکلی هستند

برای مشکل دوم تون احتمال فراوان میتونه از طریقه ی قرار گرفتن گوشی نسبت به دهن تون یا آنتن دهی اپراتور سیم کارت تون باشه

تا حالا چنین باگی از s iii ندیدم.

موفق باشین

dr1358
11-15-2012, 01:01

دوست من لطفا" رامتو بگو.این مشکل فکر کنم مربوط به رام باشه.مثلا" نسخه 4.1.1 مال انگلیس این مشکل رو داشت.یا بعضی از ورژن های سیانوزن این مشکلو دارن

من میتونم توصیه کنم که اول از همه از رامت از طریق ریکاوری یه بک آپ کامل بگیر.و آخرین نسخه سیانوژن که من الان دارم ازش استفاده میکنم و ازش راضیم رو دانلود و نصب کن ببین مشکل صدا حل میشه یا نه

البته یادت نره که طبق آموزش های توی انجمن رام رو نصب کنی و فول وایپ یادت نره
دانلود آخرین ورژنش از لینک مستقیم زیر و با حجم 168 مگابایت

http://get.cm/get/jenkins/12292/cm-10-20121111-NIGHTLY-i9300.zip (http://get.cm/get/jenkins/12659/cm-10-20121114-NIGHTLY-i9300.zip)

p9q
11-15-2012, 01:53
دوست من لطفا" رامتو بگو.این مشکل فکر کنم مربوط به رام باشه.مثلا" نسخه 4.1.1 مال انگلیس این مشکل رو داشت.یا بعضی از ورژن های سیانوزن این مشکلو دارن

من میتونم توصیه کنم که اول از همه از رامت از طریق ریکاوری یه بک آپ کامل بگیر.و آخرین نسخه سیانوژن که من الان دارم ازش استفاده میکنم و ازش راضیم رو دانلود و نصب کن ببین مشکل صدا حل میشه یا نه

البته یادت نره که طبق آموزش های توی انجمن رام رو نصب کنی و فول وایپ یادت نره
دانلود آخرین ورژنش از لینک مستقیم زیر و با حجم 168 مگابایت

http://get.cm/get/jenkins/12659/cm-10-20121114-NIGHTLY-i9300.zip

رامش اورجینال خودشه 4.0.4 البته همیشه اینطور نیس گاهی اوقات

p9q
11-15-2012, 01:54
دوست عزیز

خوش آمد میگم بهتون

اینکه گوشی مقداری از رم رو به خودش اختصاص میده کاملا مرسوم بوده مشکلی نیست

همه گوشی ها این شکلی هستند

برای مشکل دوم تون احتمال فراوان میتونه از طریقه ی قرار گرفتن گوشی نسبت به دهن تون یا آنتن دهی اپراتور سیم کارت تون باشه

تا حالا چنین باگی از s iii ندیدم.

موفق باشین

مرسی دوست عزیز ولی 5gb زیاد نیست ؟؟؟؟؟؟

dr1358
11-15-2012, 02:33
مرسی دوست عزیز ولی 5gb زیاد نیست ؟؟؟؟؟؟

خب دیگه این دست من و شما نیست.گوشی همه اینطوریه.به نظر من به توصیه بنده عمل کنید.اول گوشیتون رو رووت کنید.بعد از طریق ریکاوری یه بک آپ کامل از رامتون بگیرید تا اگه خواستید برگردید به رام رسمی مقدور باشه.بعش هم رام سبک و قدرتمند سیانوژن رو نصب کنید.روس نصب هم از طریق ریکاوری هستش

magh
11-17-2012, 20:55
سلام
من یه مشکل اساسی دارم .ه بدجوری تو مخمه
مگه نمیشه با خود گوشی گوشیو که الان ورژن 4.0.1 روشرو به 4.1.1 یا4.1آپدیت کرد با اتصال وایفا؟؟
من قبلا نوکیا داشتم و این کارو کرده بودم حتی با اچ تی سیم انجام دادم اما این همش ارور میده تا وسطای کار میره بعد یهو میگه یا با پی سی اینکارو بکن یا بعدا تلاش کن

Reza7516
11-20-2012, 11:04
سلام من حدود سه ماهه که اس 3 دارم . رام گوشیم اورجیناله. ولی یه کمبود توی گوشی حس کردم ، این که تو قسمت تنظیمات ، گزینه ای واسه انتقال تماس پیدا نکردم ، ضمنا دوتا بسته اپدیت هم از طرف سامسونگ دانلود کردم ولی بازم انتقال تماس نیومد. فک کنم یه کد دستوری وجود داره که میشه از این طریق تماس رو دایورت کرد ، اگه کسی بلده لدفن بگه ما رو خوشحال کنه. سیم کارتم ایرانسل ،،،،، یه مرد میخوام راهنماییم کنه ، یاحسین.

A.l.i
11-20-2012, 11:16
سلام
من یه مشکل اساسی دارم .ه بدجوری تو مخمه
مگه نمیشه با خود گوشی گوشیو که الان ورژن 4.0.1 روشرو به 4.1.1 یا4.1آپدیت کرد با اتصال وایفا؟؟
من قبلا نوکیا داشتم و این کارو کرده بودم حتی با اچ تی سیم انجام دادم اما این همش ارور میده تا وسطای کار میره بعد یهو میگه یا با پی سی اینکارو بکن یا بعدا تلاش کن

چون احتمالا بیس فرق میکرده باید با نرم افزار KIES آپدیت میکردید ... میتونید با آموزش هایی که توی انجمن هست با Odin هم فلش بزنید .

سلام من حدود سه ماهه که اس 3 دارم . رام گوشیم اورجیناله. ولی یه کمبود توی گوشی حس کردم ، این که تو قسمت تنظیمات ، گزینه ای واسه انتقال تماس پیدا نکردم ، ضمنا دوتا بسته اپدیت هم از طرف سامسونگ دانلود کردم ولی بازم انتقال تماس نیومد. فک کنم یه کد دستوری وجود داره که میشه از این طریق تماس رو دایورت کرد ، اگه کسی بلده لدفن بگه ما رو خوشحال کنه. سیم کارتم ایرانسل ،،،،، یه مرد میخوام راهنماییم کنه ، یاحسین.

چرا هستش ... شما شماره گیر ( Dial Pad ) رو باز کنید ، دکمه ی منو رو فشار بدید ... گزینه ی Settings رو انتخاب کنید ... اون قسمت Call Forwarding هستش ... :)

p9q
11-24-2012, 02:29
سلام ببخشید 1 سوال دیگه:
اینکه من هیچ میس کالی ندارم همرو دیدم ولی هنوز یدونه 1 رو قسمته تماسا هست چی باس کنم؟؟؟

atna
11-24-2012, 13:52
سلام گوشی اس3 من تاج ویز فابریکش حذف شذه.الان باید چکار کنم.فعلا از گو لانچر استفاده میکنم

A.l.i
11-24-2012, 14:14
سلام ببخشید 1 سوال دیگه:
اینکه من هیچ میس کالی ندارم همرو دیدم ولی هنوز یدونه 1 رو قسمته تماسا هست چی باس کنم؟؟؟
روش کلیک کنید ... فردی که رو که اون یه دونه میس کال بهش مربوط میشدرو هم پیدا کنید و یه بار یه تماس کوچیک از همون قسمت باهاش برقرار کنید ... فقط یه لحظه تماس بگیرید و قطع کنید .
احتمالا برطرف بشه ...

سلام گوشی اس3 من تاج ویز فابریکش حذف شذه.الان باید چکار کنم.فعلا از گو لانچر استفاده میکنم

چون برنامه ی سیستمی هستش با فرمت فکتوری برنمیگرده و باید رام فلش بزنید .
آخرین رامی که توی بخش مخصوص ایران هست رو میتونید طبق آموزش ها فلش بزنید .

kajdom1984
11-26-2012, 02:11
چطوری میشود گوشیرو کامل ریستارت کرد با چه کدی،بعد این که برنامه یا کدی هست که بتونم قفلشو بشکونم یعنی‌ این که به همهٔ سیم کارت‌ها بخوره ممنون?

neo799
12-05-2012, 09:37
سلام
وقتی برنامه میخوام نصب کنم همشون توی حافظه گوشی نصب میشه چه تنظیمی انجام بدم تا برنامه ها توی مموری کارت نصب شن؟
ممنون میشم کمک کنین اعصابمو بهم ریخته...
یه سوال دیگه
چطوری گوشی رو در حالت Charge Only modeبه کامپیوتر وصل کنم و چطور در حالت mass storage
مرسی

Abh_89
12-21-2012, 22:27
سلام گوشیم تو آب افتاده الان دکمه های برگشت و منو کار نمیکنند گوشی رو بعد از آبگرفتگی سریع باتری رو درآوردم و پیش تعمیرکار بردم الان گوشی همه چیزش ردیفه فقط تو بعضی از برنامه ها و بازیها ریپ میزنه و بعد از زدن دکمه هوم دوباره که وارد میشم درست میشند الان هم گوشیم بدون دو تا دکمه پایین خیلی مشکل ساز شده لطفا کمکم کنید

NimA79
12-21-2012, 22:35
سلام گوشیم تو آب افتاده الان دکمه های برگشت و منو کار نمیکنند گوشی رو بعد از آبگرفتگی سریع باتری رو درآوردم و پیش تعمیرکار بردم الان گوشی همه چیزش ردیفه فقط تو بعضی از برنامه ها و بازیها ریپ میزنه و بعد از زدن دکمه هوم دوباره که وارد میشم درست میشند الان هم گوشیم بدون دو تا دکمه پایین خیلی مشکل ساز شده لطفا کمکم کنید

سلام . دوست عزیز برای مشکلات سخت افزاری باید به تعمیرگاه های مجاز مراجعه کنید !

arasdesign
12-24-2012, 14:31
سلام دوستان عزیز من یه مشکل دارم ، بردم گوشی رو دادم رامشو بروز کنن اونا هم رام جیلی بیلی مخصوص اسرائیل رو ریختن که نه کیبورد فارسی داره و نه چیز دیگه بدتر از اون سامسونگ کیز هم گوشی رو نمی شناسه چطوری می تونم به رامی که روز اول رو گوشی بود برگردم لطفا کمک کنید

hrhr
12-26-2012, 01:10
سلام یک مشکل جالب . تماس برقرار می شود ولی صدایی رد و بدل نمی شود حتی صدای بوق خوردن طرف مقابل هم شنیده نمی شود حالا جالب اینجاست که این مشکل گاهی بوجود می اید و خودش رفع می شود.ولی باز بوجود می اید.مشکل از چیست رام گوشی اپراتور یا چیز دیگر

M-Bagheri
12-26-2012, 08:51
سلام دوستان عزیز من یه مشکل دارم ، بردم گوشی رو دادم رامشو بروز کنن اونا هم رام جیلی بیلی مخصوص اسرائیل رو ریختن که نه کیبورد فارسی داره و نه چیز دیگه بدتر از اون سامسونگ کیز هم گوشی رو نمی شناسه چطوری می تونم به رامی که روز اول رو گوشی بود برگردم لطفا کمک کنید

سلام
شما باید از همون اول که گوشی رو بردید برای تعویض رام میگفتید که فارسی براتون مهم است ......... نوع رام هم ربطی به شناسایی kids نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حالا که برای تعویض رام پول دادید ببرید و اعتارض کنید بدید براتون راگان عوضش کنند و فارسی بریزند.
موفق باشید

M-Bagheri
12-26-2012, 08:54
سلام یک مشکل جالب . تماس برقرار می شود ولی صدایی رد و بدل نمی شود حتی صدای بوق خوردن طرف مقابل هم شنیده نمی شود حالا جالب اینجاست که این مشکل گاهی بوجود می اید و خودش رفع می شود.ولی باز بوجود می اید.مشکل از چیست رام گوشی اپراتور یا چیز دیگر

با سلام
دوست من این مشکل ربطی به گوشی و رام اون نداره و مربوط به اپراتور و دکل اون منطقه و ... داره ,برای همینه بعضی وقتها و بعضی جاها درسته و بعضی وقتها و بعضی جاه خراب ...
موفق باشید

neo799
12-26-2012, 16:37
سلام
سوالی داشتم توگوشی اس3م تسک منیجرش میزان ram رو 779 نوشته درصورتی که تو مشخصات این گوشی باید ا گیگ باشه؟
حافظه داخلیشم 11
میخوام بدونم توی تسک منیجر همه رم 779 مینویسه یا ایراد از گوشی منه؟
ممنون

arasdesign
12-28-2012, 00:27
سلام
شما باید از همون اول که گوشی رو بردید برای تعویض رام میگفتید که فارسی براتون مهم است ......... نوع رام هم ربطی به شناسایی kids نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حالا که برای تعویض رام پول دادید ببرید و اعتارض کنید بدید براتون راگان عوضش کنند و فارسی بریزند.
موفق باشید

ببخشید یه اشتباهی شد :) خودم رام رو عوض کردم و رام اصلی ایران رو دانلود کردم و با odin نصب کردم

سلام
سوالی داشتم توگوشی اس3م تسک منیجرش میزان ram رو 779 نوشته درصورتی که تو مشخصات این گوشی باید ا گیگ باشه؟
حافظه داخلیشم 11
ممنون
تو همشون اینجوری هست ماله خودم و چند نفر از دوستام که s3 دارن اینجور بود
البته امروز یه تست کردم 852 مگابایت نشون میده

hrhr
12-28-2012, 23:33
با سلام
دوست من این مشکل ربطی به گوشی و رام اون نداره و مربوط به اپراتور و دکل اون منطقه و ... داره ,برای همینه بعضی وقتها و بعضی جاها درسته و بعضی وقتها و بعضی جاه خراب ...
موفق باشید
با سلام
یعنی همه ای مشکلو دارن

m.tabesh68
12-29-2012, 16:39
نه تو siii همچین مشکلی نداره تازه میتونی با تنطیم کردم و حرکت گوشی رو عکس راحت زوم کنی بدوم افت کیفیت

m.tabesh68
12-29-2012, 16:58
سلام دوستان
منم مثل دوستان قبل مشکل یک miss calls رو دارم و هرکاری کردم رفع نشده تازه حتی تمام تماس هامم پاک کردم
الان یک مشکل دیگه پیدا شده که جدیدا ریادی هنگ میکنه چه تو تنطیمات اصلی گوشی مثل(Bluetooth)گالری و نرم افزارهای دیگه،تازه هر 5ثانیه هم صفحش وقتی قفله روشن خاموش میشه
لطفا استاتیت کمک کنن102gh'2.gif

navidms
12-29-2012, 17:05
سلام دوستان
منم مثل دوستان قبل مشکل یک miss calls رو دارم و هرکاری کردم رفع نشده تازه حتی تمام تماس هامم پاک کردم
الان یک مشکل دیگه پیدا شده که جدیدا ریادی هنگ میکنه چه تو تنطیمات اصلی گوشی مثل(Bluetooth)گالری و نرم افزارهای دیگه،تازه هر 5ثانیه هم صفحش وقتی قفله روشن خاموش میشه

سلام
شما توی تنظیمات حتما" جیزی رو فعال کردی که هر 5ثانیه روشن میشه.
من قبلا" htc sensation xlداشتم که این مشکل برام پیش اومده بود چون نمیدونستم کدوم گزینرو فعال کردم یه ریست کردم درست شد.

dr1358
01-05-2013, 10:23
سلام دوستان

دوست عزیز اول از همه از طریق ریکاوری وایپ ها رو انجام بده.اگه مشکلت حل نشد باید رامتو عوض کنی

kouhyar
01-09-2013, 10:24
دوست عزیز اول از همه از طریق ریکاوری وایپ ها رو انجام بده.اگه مشکلت حل نشد باید رامتو عوض کنی
با این نکته که دوستمون گفت ( فکتوری ریست ) مشکل میس کالت برطرف میشه اما برای خاموش روشن شدن صفحه احتمالا باید از یه کرنل دیگه استفاده کنی!!

kouhyar
01-09-2013, 10:25

مودم رامتو عوض کن به احتمال زیاد مشکلت بر طرف میشه!!

mojtaba472
01-23-2013, 17:13
سلام دوستان

تا حالا کسی به این مشکل برخورد کرده گوشیم زنگ خورد ولی نشان miscall هنوز هست نمیدونم چیکارش کنم بره .....

http://8pic.ir/images/nwmktpps4jj6t7fao5h1.jpg

kouhyar
01-23-2013, 17:36
آره هر کاری کردم درس نشد جز فکتوری ریست!!

Mehdi76
01-30-2013, 15:41
سلام خسته نباشيد
چقدر طول ميكشه تا شارژ اس٣ از صفر تا صد درصد برسه؟

vahid abdi
02-10-2013, 12:07
سلام به همه دوستان
من چندتا سوال داشتم در مورد روت کردن گوشی,فقط خواهش میکنم کسایی که اطلاعات کافی و درست در این مورد دارن جواب بدن حتی اگه از اعضای گروه ویژه یا از مدیران این بخش جوابمو بدن ممنون میشم چون جواب درست و صحیحش خیلی واسم مهمه
1.روت کردن گوشی به غیر از پریدن گارانتی چه عواقب و ضررهایی برای گوشی داره؟
2.چرا برای بعضی برنامه ها و بازیها گوشی رو باید روت کرد؟
3.من و چندتا از دوستام گوشیهای S3 وdisire z و Xperia Neo و Xperia U داریم بهترین و راحترین و سالمترین روش برای روت کردن این گوشیها بغیر از cf root استفاده از چه برنامه ای است که بشه تو چند دقیقه همشو روت کرد؟حتی اگه یه برنامه نصبی (apk)باشه که چه بهتر.
4.یه سوال دیگه اینکه روت کردن گوشی به ضعیف کردن آنتن,کم کردن مدت نگهداری شارژ باتری,اختلال در تنظیمات یا سیستم گوشی یا هر چیزه دیگری که واسه گوشی ضرر داشته باشه ربطی داره؟

hamed13305
02-15-2013, 14:15
سلام دوستان
مشکل من اینه که از وقتی رام عوض کردم دوربین گوشی حالت night mode نداره در نتیجه عکسام تو شب نویز وحشتناک داره
ورژن رام : 4.1.2
ورژن بیس باند : i9300xxella
بیلد نامبر: jz054k.i9300xxellb
کمک کنید یا یه رام خوب یا نرم افزاری که این مشکل و حل کنه
ممنونم

hamed13305
02-19-2013, 21:09
کسی بلد نیست کمک کنه آیا؟

A.l.i
02-19-2013, 23:20
سلام خسته نباشيد
نزدیک به 4 ساعت .

سلام دوستان

تا حالا کسی به این مشکل برخورد کرده گوشیم زنگ خورد ولی نشان miscall هنوز هست نمیدونم چیکارش کنم بره .....

شما واردش بشید به قسمت Log برید و روی اون شماره ضربه بزنید . در صورتی که باز هم نشان اونجا موند فقط یکبار در همون قسمت log تماس بگیرید و بلافاصله قطع کنید .

سلام به همه دوستان

من چندتا سوال داشتم در مورد روت کردن گوشی,فقط خواهش میکنم کسایی که اطلاعات کافی و درست در این مورد دارن جواب بدن حتی اگه از اعضای گروه ویژه یا از مدیران این بخش جوابمو بدن ممنون میشم چون جواب درست و صحیحش خیلی واسم مهمه

1.روت کردن گوشی به غیر از پریدن گارانتی چه عواقب و ضررهایی برای گوشی داره؟

2.چرا برای بعضی برنامه ها و بازیها گوشی رو باید روت کرد؟

3.من و چندتا از دوستام گوشیهای S3 وdisire z و Xperia Neo و Xperia U داریم بهترین و راحترین و سالمترین روش برای روت کردن این گوشیها بغیر از cf root استفاده از چه برنامه ای است که بشه تو چند دقیقه همشو روت کرد؟حتی اگه یه برنامه نصبی (apk)باشه که چه بهتر.

4.یه سوال دیگه اینکه روت کردن گوشی به ضعیف کردن آنتن,کم کردن مدت نگهداری شارژ باتری,اختلال در تنظیمات یا سیستم گوشی یا هر چیزه دیگری که واسه گوشی ضرر داشته باشه ربطی داره؟

1 - هیچ ضرر دیگه ای نداره ! اون هم میشه با یک رام رسمی مخصوص ایران و صفر کردن شمارشگر تعداد فلش از شرابط گارانتی بهره ببرید !
2 - بعضی ویژگی های برنامه ها نیاز به دسترسی به فایل ها وتنظیمات سیستمی هستن . بازی ها هم معمولا نسخه های کرک شده و برای استفاده از سیو گیم ها یا حالت آفلاین .
3 - روش روت گوشی های سامسونگ با سونی فرق میکنه . همچین برنامه ای نیست . فایل apk یا بصورت برنامه هم اکثرا در نسخه های قدیمی اندروید جواب میده .
4 - نه اصلا ! اینا به نصب کاستوم رام ربط داره که در بعضی مواقع باعث افزایش سیگنال دهی ، افزایش مدت نگهداری شارژ ، عملکرد بهتر و ...

سلام دوستان
مشکل من اینه که از وقتی رام عوض کردم دوربین گوشی حالت night mode نداره در نتیجه عکسام تو شب نویز وحشتناک داره
ورژن رام : 4.1.2
ورژن بیس باند : i9300xxella
بیلد نامبر: jz054k.i9300xxellb
کمک کنید یا یه رام خوب یا نرم افزاری که این مشکل و حل کنه
ممنونم

کسی بلد نیست کمک کنه آیا؟

خودم S3 آپدیت کردم به 4.1.2 و دقیقا یادمه نایت مد داشت ! ولی نمیدونم کدوم بیلد بود .
ProCapture قابلیت های مختلفی داره که میتونه جایگزینی عالی باشه : http://opda.ir/showthread.php?t=56456

joe
02-20-2013, 10:00
سلام به ههمگی دوستان من برنامه font instaler رو نصب کردم ازم خواست ریست بشه وقتی ریست شد روی اسم سامسونگ گیر کرده بالا نمیاد الان چی کار کنم؟کمکم کنید

A.l.i
02-20-2013, 13:17
گوشی های سامسونگ خودشون Flipfont رو دارن که هماهنگی کامل داره برای تغییر فونت ! و گستره زیادی از فونت ها رو هم داراست !
Font Installer در فایل فونت سیستمی تغییر ایجاد میکنه و با فکتوری ریست حل نمیشه . باید رام توسط Odin فلش بزنید :
آموزش گام به گام تعویض رام (آپدیت) اندروید توسط برنامه ODIN بر روی گالاکسی اس3 (http://opda.ir/showthread.php?t=45584)جدیدترین رام رسمی برای گلکسی اس 3 اندروید 4.1.2 Galaxy S III پشتیبانی از زبان و منو فارسی برای ایران (http://opda.ir/showthread.php?t=62686)

hamed13305
02-23-2013, 12:28
میشه برام یه رام پیدا کنی ؟
تا حالا سه تا عوض کردم همشون همین مشکلو دارن
دارم دیوونه میشم

hamed13305
02-23-2013, 12:40
از بابت نرم افزار ممنون خیلی لطف کردی
نرم افزار خوبیه ولی نایت اون هم مشکل داره عزیزم

ahmadgh99
03-06-2013, 00:29
خواهشا كمك كنيد.جند روزيه اس تري خريدم ولي براي دريافت تنظيمات اينترنت پيام ايرانسل مياد تنظيمات موجود نيست ازسايت هم هنوز نتونستم تنظيمات رو بگيرم الان باپراكسي وپورت استفاده ميكنم كه حسابي مشكله خواهشا بفرما جه كنم اندرويدش هم ٤-٤ اورجينال فارسي هم هست

Radical007
03-06-2013, 00:31
خواهشا كمك كنيد.جند روزيه اس تري خريدم ولي براي دريافت تنظيمات اينترنت پيام ايرانسل مياد تنظيمات موجود نيست ازسايت هم هنوز نتونستم تنظيمات رو بگيرم الان باپراكسي وپورت استفاده ميكنم كه حسابي مشكله خواهشا بفرما جه كنم اندرويدش هم ٤-٤ اورجينال فارسي هم هست
دوست عزیز شما بهتره اسپم ندین،من تو تاپیک که قبلا سوال تون رو مطرح کرده بودین جوابتون رو دادم

شما باید تنظیمات رو دستی وارد کنید
طبق این برین جلو و APNرو درست کنین
Setting/Wireless & Networkd/Mobile Networks/Access Point Names/New APN

For irancell
Name: Irancell-GPRS
APN: mtnirancell
----------------------------
For hamrahe avval
Name:MCI-GPRS
APN:mcinet

mehrdad6123
03-07-2013, 23:13
سلام دوستان من اینترنتم وایمکس البته مودم من وایرلس نداره یه کارت d-link 125 گرفتم میخوام باهاش از اینترنت کامپیوترم تو موبایلم استفاده کنم قبلا گوشیم ایفون بود راحت این کارو میکردم اما الان گالکسی s3 دارم هر کاری میکنم نمیتونم استفاده کنم خواهشا اگه راهی هست کمک کنید ممنون

ahmadgh99
03-11-2013, 18:42
استاد بفرمابراي اطلاع ازمشخصات سيستم مثل نسخه ي اندرويدگوشي جه كدي بايس بزنم
وبعدهم جراباوجوداينكه باارسال ودريافت بيامك مشكلي ندارم.بعضي كدهامثل *#٠٠٠٠# بيام ميادمشكل باكد mmiنامعنبرياقطع.ارتباط بامخابرات.خواهشا.جواب بديد جه كنم

arman_arman
03-14-2013, 13:41
سلام
من 2 هفته میشه که اس3 گرفتم
اولین گوشی اندرویدیمه
ولی تا حالا نتونستم یه بازی دیتا دار روش اجرا کنم
تو همه سایتهایی که بازی واسه دانلود گذاشتن نوشتن مثلا" "فایل نصب را پس از دانلود نصب نموده و فایل حاوی دیتا را پس از باز کردن با برنامه rar و اکسترکت کردن در آدرس sd\android\data کپی کنید"
دقیقا" همین کار رو برای real racing3 انجام دادم و حتی فایل دیتا mali رو دانلود کردم ولی اجرا نشد
یا برای pes2012 هم همینکار رو کردم ولی باز هم اجرا نشد
مشکل چیه؟
لطفا" دوستان راهنماییم کنند
با تشکر

Amir HS
03-14-2013, 14:38
سلام
اولین گوشی اندرویدیمه
تو همه سایتهایی که بازی واسه دانلود گذاشتن نوشتن مثلا" "فایل نصب را پس از دانلود نصب نموده و فایل حاوی دیتا را پس از باز کردن با برنامه rar و اکسترکت کردن در آدرس sd\android\data کپی کنید"
دقیقا" همین کار رو برای real racing3 انجام دادم و حتی فایل دیتا mali رو دانلود کردم ولی اجرا نشد
مشکل چیه؟
با تشکر

سلام دوست عزیز به جمع اندروید دار ها خوش آمدید
بستگی به بازی داره
در مورد real racing3 من هم نتونستم بازی رو اجرا کنم مشکل از دیتا بازی هست بهتر با خود وای فای گوشی دانلود کنید
در مورد بازی های دیگه بعضی بازی ها به ارتباط آنلاین نیاز دارن برای چک کردن لایسنس
که بهتره شما برای اولین بار که بازی ها رو اجرا میکنید به چیز پی ان متصل باشید و مارکت پچ شده رو روی گوشیتون داشته باشید

tornado90
04-06-2013, 00:25
سلام به ههمگی دوستان من برنامه font instaler رو نصب کردم ازم خواست ریست بشه وقتی ریست شد روی اسم سامسونگ گیر کرده بالا نمیاد الان چی کار کنم؟کمکم کنید

از رامت بکاپ تهیه کردین؟
اگه تهیه کردین از محیط ریکاوری بکاپ رو ریستوری کنید در غیر اینصورت رام فلش بزنید.
موفق باشید

tornado90
04-06-2013, 00:32
سلام
اولین گوشی اندرویدیمه
مشکل چیه؟
با تشکر

شما باید پوشه ای رو که دیتای بازی در اون موجود هست رو داخل مسیر مورد نظر کپی کنید.اگه ایچنین عمل کردین و جواب نگرفتین
پوشه حاوی دیتارو داخل مسیر زیر کپی کنید وامتحان کنید.
Sd/Android/obb
در ضمن دقت داشته باشید دو تا پوشه وجود داری یکی android دومی Android که دومی مسیر مورد نظر هستش.
موفق باشید

tornado90
04-06-2013, 00:36
استاد بفرمابراي اطلاع ازمشخصات سيستم مثل نسخه ي اندرويدگوشي جه كدي بايس بزنم
وبعدهم جراباوجوداينكه باارسال ودريافت بيامك مشكلي ندارم.بعضي كدهامثل *#٠٠٠٠# بيام ميادمشكل باكد mmiنامعنبرياقطع.ارتباط بامخابرات.خواهشا.جواب بديد جه كنم

درمورد سوال اولتون باید بگم هیچ کدی لازم نیست مسیر زیر رو دنبال کنید
setting/About device تمامی مشخصات اینجا موجوده

درمورد سوال دومتون چیزی متوجه نشدم لطفا بیشتر توضیح بدین

tornado90
04-06-2013, 00:39
سلام دوستان من اینترنتم وایمکس البته مودم من وایرلس نداره یه کارت d-link 125 گرفتم میخوام باهاش از اینترنت کامپیوترم تو موبایلم استفاده کنم قبلا گوشیم ایفون بود راحت این کارو میکردم اما الان گالکسی s3 دارم هر کاری میکنم نمیتونم استفاده کنم خواهشا اگه راهی هست کمک کنید ممنون

درایو کارتتون رو بخوبی رو کامپیوتر نصب کردین؟
مخصوصا قسمت مربوط به وایرلسرو؟
مشکل بنظرم نمیتونه از گوشی باشه .شما تنظیمات کارتتون رو یکبار ریست کنید.

tornado90
04-06-2013, 00:43

درسته دوسته عزیز
اکثر اسمارت فونهای امروزی موجود در بازار ایران تنظیماتشو از خود سایت قابل دریافته.
منهم قادر با دریافت تنظیمات از طریق اس ام اس نبودم ولی از طریق سایت اقدام کردم خیلی راحت تنظیماترو دریافت کردم.شماهم از طریق سایت اقدام کنید مطمئنا جواب میگیرید.
موفق باشید

tornado90
04-06-2013, 00:51
سلام خسته نباشيد

اس 3 داری؟
اگه داری بذار فول شارژش خالی بشه بعد بزن شارژ ببین چقدر طول میکشه.
اگه هم این گوشیرو نداری باید بگم متاسفام چون تاحالا تایم نگرفتم.:l3lc:
موفق باشی

tornado90
04-06-2013, 00:54
سلام دوستان

http://8pic.ir/images/nwmktpps4jj6t7fao5h1.jpg

این رامی که استفاده میکنی رو خودتون فلش زدین یا از قبل رو گوشیتون بوده؟
اگه خودتون فلش زدین احتمالا خوب نصب نشده.به گفته دوستمون فکتوری ریست کنید اگه حل نشد جدیدترین ورژن رام رو نصب کنید.
موفق باشید

tornado90
04-06-2013, 01:00
سلام
حافظه داخلیشم 11
ممنون

دوست عزیز میزان حافظه رام بستگی به این داره که چه رامی رو گوشیت نصب کنی.(رام سبک باشه یا سنگین)میزان رام گوشیه من 832 مگابایته.
در مورد حافظه داخلیشم باید بگم همشون حدود 11 گیگ هستن فقط مال شما اینطور نیست غصه نخورید:l3lc:
موفق باشید

prince.love
04-16-2013, 19:49
سلام دوستان عزیز

1- بیشتر نظرات انجمن درمورد گلکسی اس 3رو خوندم و بنظرم فقط مشکل بدنه همه رو آزار میده.
منم قراره از سیمبین به آندروید کوچ کنم و کلا منو در مورد آندروید و گلکسی اس 3 راهنمایی کنید از نظر روت و تعویض رام که اصلا نمیدونم چه مزایا و معایبی داره .

2- موقع خرید و پس از خرید چیکار کنم که اس 3 عمر و کیفیت بهتری رو ارانه بده از نظر نصب نرم افزار یا روت و تعویض رام و...

3- بودجه گلکسی اس 3 رو دارم بنظر شما گلکسی اس 4 حدودا چه قیمتی خواهد داشت و صبر کنم یا الان اقدام به خرید کنم؟

ممنون :l3lc:

Amir HS
04-16-2013, 21:48
سلام دوستان عزیز

1- بیشتر نظرات انجمن درمورد گلکسی اس 3رو خوندم و بنظرم فقط مشکل بدنه همه رو آزار میده.
منم قراره از سیمبین به آندروید کوچ کنم و کلا منو در مورد آندروید و گلکسی اس 3 راهنمایی کنید از نظر روت و تعویض رام که اصلا نمیدونم چه مزایا و معایبی داره .

2- موقع خرید و پس از خرید چیکار کنم که اس 3 عمر و کیفیت بهتری رو ارانه بده از نظر نصب نرم افزار یا روت و تعویض رام و...

3- بودجه گلکسی اس 3 رو دارم بنظر شما گلکسی اس 4 حدودا چه قیمتی خواهد داشت و صبر کنم یا الان اقدام به خرید کنم؟

ممنون :l3lc:

دوست عزیز اس 3 گزینه خوبیه واقعا برای کسایی که اولین بار میان به اندروید گوشی های سامسونگ واقعا خوبه
چون برای نصب نرم افزار و نصب رام هیچ دردسر خاصی نداره خیلی آسونه
من خودم نصب رام رو روی چند تا گوشی مثل سامسونگ ، ال جی ، سونی و... داشتم از همه آسونتر همون سامسونگ هست از این جهت خیالتون راحت باشه
اس 4 هم اگه بخواد بیاد فکر نکنم کمتر از 2500 بشه قیمتش
فعلا تو این شرایط با این قیمت اس 3 بهترین انتخاب میتونه باشه

dr1358
04-18-2013, 00:15
سلام استاد
1.طریقه ذخیره کردن اس ام اس چگونه است
2.ایااین امکان وجود دارد پیام های سیمبین را روی گوشیبریزیم

جواب سوال اولت اینه که توی اندروید میتونی با برنامه هایی مثل go backup،titanum backupو یا sms backup از اس ام اس هاتون بک آپ بگیرید تا بعدا" ریستور کنید.توی سیمبین هم یه برنامه بود که دوستمون rebel عزیز نوشته بود فکر کنم میتونید با اون بک آپ بگیرید و با برنامه sms backup and restor که توی قسمت managerها میتونی پیداش کنی اس ام اس هاتو ریستور کنی

hosein_mic
04-26-2013, 16:36
من یدونه پخش پایونیر 6450bt دارم با گوشی داداشم که arc هست به راحتی بهش وصل میشیم و دستگاه به عنوان هندزفری بلوتوث( کارکیت) پخش رو میشناسه و میشه هم به مکالمه جواب داد و هم اهنگ های روی گوشی رو پلی کرد // اما با گوشی خودم که s3 سفید هست تویه ستینگ سرچ که میکنم پخش پیدا میشه ولی روش که کلیک میکنم مینویسه برای ادد شدن اوکی بده ولی اوکی که میکنم روی دیسپلی پخش مینویسه device full در صورتی که بست باتری رو هم قطع و وصل کردم و عملا پخش رسیت شده، مشکل از چی هست؟ و ایا برنامه ای برای مدیریت هندزفری بلوتوث برای s3 وجود داره؟ اخه گوشیه arc منوی بلوتوثش قسمت هندزفری جدا هست ولی ضاهرا برای s3 همه دستگاه های بلوتوث به یک شکل ادد میشوند

dr1358
04-28-2013, 01:01
سلام استاد
میشه بگید چرا رم این گوشی 800 و اندی هست در صورتی که گفتن 1 گیگ هست
و الان حدود 600 تاشو خود سیستم عامل اشغال کرده
راهی هست بشه فضای رم رو افزایش داد

خب دوست عزیز رامش 833 است که فکر کنم یه کمیش برای ریکاوری و اینا صرف میشه.یه جورایی مثل بایوس توی کامپیوتر.و در ضمن رامی که نصب میکنید اگه رسمی باشه بلوت ور(bloatware) برنامه های بدون کاربرد که تا 10 سال دیگه هم ما توی ایران ازشون استفاده نمیکنیم و یا برنامه هایی که برنامه های مشابه بهتری وجود دارن برای استفاده هستش.و میتونی با حذف بلوت ور ها مقدار رام بیشتری داشته باشی.رام سیانوژن رو یه نگاه بنداز 300 و بعضی مواقع 400 و بیشتر فضای خالی داره

mehdi javan
05-06-2013, 17:15
سلام ترو خدا یکی جواب بده. من یک گوشی s3 خریدم ولی لایو والپپر معروف s3 یا همون قاصدک را نداره. ایا ممکن هست اصلی نباشه.

Amir HS
05-06-2013, 19:06
سلام ترو خدا یکی جواب بده. من یک گوشی s3 خریدم ولی لایو والپپر معروف s3 یا همون قاصدک را نداره. ایا ممکن هست اصلی نباشه.

سلام دوست عزیز نداشتن لایو والپیپر که ملاک اصل بودن یا نیودن گوشی نیست
برای من هم نداشت زیاد سخت نگیرید
شما میتونید باتری گوشی رو در بایرید تمامی مشخصات زیر باتری نوشته
که گوشی مدلش چی هست و ساخت کدوم کشور هست

jafaria203
05-15-2013, 13:15
با سلام
شماره تلفن دوستم همراه اول بوده (مثلا 09121111111 ) وشماره یکی دیگه از دوستانم ایرانسله که شباهت زیادی به هم دارند و فقط چهار رقم سمت چپ اونا فرق می کنه (مثلا 09371111111) هنگام برقراری تماس و دریافت اس ، گوشی اس3 به درستی نشون نمیده و اس ام اس شون رو توی یه کادر میریزه، بنظرتون میشه اونا را از هم تفکیک کرد؟

هرموقع گوشی خاموشه و اس بیاد هنگام روشن کردن گوشی زمان دقیق ارسال اس را نشون نمیده و زمان روشن شدن گوشی نمایش داده میشه

habibi.far
05-18-2013, 00:25
آقا تورخدا بگید چجوری میشه Mass Storge رو تو اس3 فعال کرد.sm=00 (4)
بدون نیاز به روت باشه که حال حوصله ی روت ندارم.1001ghhh
پدرم در میاد وقتی میخوام یه دیتای بازی رو کپی کنم.sm=00 (17)sm=00 (17)sm=00 (14)

Mehdi
05-18-2013, 01:21
سلام
دوست عزیز این لایو والپیپر که میگی اصلا وجود نداره من که ندیدم

saeedsp
05-18-2013, 01:24
با سلام
من الان 5 روزه که گلکسی اس3 خریدم و همون روز اول رامشو به 4.1.2 ارتقا دادم که بعد نصب رام وایپشو هم خوب انجام دادم اما نمیدونم چرا با گوشی کار میکنم یهو ریست میشه!!این قضیه بیشتر موقع شماره گرفتن اتفاق می افته!هیچ نرم افزاری ام نصب نکردم! اگه راهنماییم بفرمایید ممنون می شم.

hamid_147
05-27-2013, 00:05
سلام چرا گوشیم چند مرتبه صفحه اش بی دلیل خاموش روشن میشه؟

arezoo64
06-08-2013, 16:08
با سلام حضور دوستان / من تقریبا 1 هفته ای میشه گالاکسی اس 3 گرفتم . علیرغم همه حساسیت هایی که برای خرید به خرج دادم اما وقتی گوشی آوردم خونه و زدم به شارژ که از طریق برق اولین بار شارژ خودشو سپری کنه متاسفانه شواهد اینجور نشون میداد که برقی جریان نداره و علامت باتری هم روی اسکرین ظاهر میشه نشد. به فروشنده مراجعه کردم و یه شارژر دیگه بهم داد که تو مغازه که تستش کردم درست بود اما میارم خونه به همه پریز برقای خونه تست کردم انگار نه انگاردر نهایت با یو اس بی شارژش کردم حدودا 8 ساعتی که بایستی باشه/ کلی هزینه کردم بابت این گوشی. و الان واقعا نمیدونم مشکل چیه/ یه نکته این که به یه سه راهی که میزنم یه لحظه وصل میشه و علامت باتری که نشاندهنده شارژه ظاهر میشه اما بالافاصله میپره.. هندزفیریو هم که میزنم باید یه کم بچرخونمش تا صدا رسا بشه و با یه ذره تکون دادن گوشی صداش کم میشه. خواهشا کمک کنید و اگر نکته ای به نظرتون میرسه راهنماییم کنید. گارانتیشم اینترنشنال هستش. آیا این اشکالات عادیه؟ مبدلی واسه برقش نیازه؟

Amir HS
06-08-2013, 16:18
سلام چرا گوشیم چند مرتبه صفحه اش بی دلیل خاموش روشن میشه؟

سلام احتمالا برای نصب یک نرم افزار جانبی هست که روی گوشیتون نصب کردید
اگر برنامه ای نصب نکردید یکدور به حالت تنظیمات کارخانه ای برگردونید درست میشه

با سلام حضور دوستان / من تقریبا 1 هفته ای میشه گالاکسی اس 3 گرفتم . علیرغم همه حساسیت هایی که برای خرید به خرج دادم اما وقتی گوشی آوردم خونه و زدم به شارژ که از طریق برق اولین بار شارژ خودشو سپری کنه متاسفانه شواهد اینجور نشون میداد که برقی جریان نداره و علامت باتری هم روی اسکرین ظاهر میشه نشد. به فروشنده مراجعه کردم و یه شارژر دیگه بهم داد که تو مغازه که تستش کردم درست بود اما میارم خونه به همه پریز برقای خونه تست کردم انگار نه انگاردر نهایت با یو اس بی شارژش کردم حدودا 8 ساعتی که بایستی باشه/ کلی هزینه کردم بابت این گوشی. و الان واقعا نمیدونم مشکل چیه/ یه نکته این که به یه سه راهی که میزنم یه لحظه وصل میشه و علامت باتری که نشاندهنده شارژه ظاهر میشه اما بالافاصله میپره.. هندزفیریو هم که میزنم باید یه کم بچرخونمش تا صدا رسا بشه و با یه ذره تکون دادن گوشی صداش کم میشه. خواهشا کمک کنید و اگر نکته ای به نظرتون میرسه راهنماییم کنید. گارانتیشم اینترنشنال هستش. آیا این اشکالات عادیه؟ مبدلی واسه برقش نیازه؟

سلام شما بهتره با پریز های یه خونه یا یه مکان دیگه تست کنید ببینید مشکلی با اونجا نداره
اگه با همه جا این مشکل رو داره که مشکل سخت افزاریه
اگه فقط با خونه شما مشکل که مشکل باید از برق خونه شما بشاه
در مورد هنذفری باید تا ته فشار بدید کابل هنذفری رو تا درست کار کنه

آقا تورخدا بگید چجوری میشه Mass Storge رو تو اس3 فعال کرد.sm=00 (4)
بدون نیاز به روت باشه که حال حوصله ی روت ندارم.1001ghhh
پدرم در میاد وقتی میخوام یه دیتای بازی رو کپی کنم.sm=00 (17)sm=00 (17)sm=00 (14)

سلام شما باید از نرم افزار های جانبی که حالت Mass Storage رو فعال میکنند استفاده کنید

با سلام
من الان 5 روزه که گلکسی اس3 خریدم و همون روز اول رامشو به 4.1.2 ارتقا دادم که بعد نصب رام وایپشو هم خوب انجام دادم اما نمیدونم چرا با گوشی کار میکنم یهو ریست میشه!!این قضیه بیشتر موقع شماره گرفتن اتفاق می افته!هیچ نرم افزاری ام نصب نکردم! اگه راهنماییم بفرمایید ممنون می شم.

سلام دوست من
پیشنهاد من اینه که شما آخرین نسخه رام رسمی که برای گوشیتون اومده رو نصب کنید
تا مشکلتون برطرف بشه

arezoo64
06-08-2013, 16:46
سلام شما بهتره با پریز های یه خونه یا یه مکان دیگه تست کنید ببینید مشکلی با اونجا نداره
اگه با همه جا این مشکل رو داره که مشکل سخت افزاریه
اگه فقط با خونه شما مشکل که مشکل باید از برق خونه شما بشاه
در مورد هنذفری باید تا ته فشار بدید کابل هنذفری رو تا درست کار کنه

ممنونم دوست عزیز.با یو اس بی شارژ کردن مدت زمان بیشتریو نسبت به برق طلب میکنه؟ حدود 6 ساعتی طول کشید تا فول شد.

Amir HS
06-08-2013, 16:51
ممنونم دوست عزیز.با یو اس بی شارژ کردن مدت زمان بیشتریو نسبت به برق طلب میکنه؟ حدود 6 ساعتی طول کشید تا فول شد.

بله دوست من چون قدرت برق کمتری داره تقریبا نسبت به برق شهری مدت زمان بیشتری طلب میکنه
بهتره کمتر با یو اس بی شارژ کنید گوشی رو

mirah
06-16-2013, 19:31
سلام بچه ها
خسته نباشید
لطفا کمکم کنید من یه مشکل بزرگ با s3 دارم :
گوشی من گاهی اوقات وقتی وارد بازی میشم هنگ میکنه تاچش کار نمیکنه تا اینکه دکمه ی هوم رو بزنم بیاد بیرون ببندمش ولی بازم تا زمانی که گوشی رو ریستارت نکنم درست نمیشه.بعد ریستارتم گاهی اوقات همینطوری میشه
مشکل بعدیش افت سرعته که اکثرا ایجاد میشه و گوشی روونیه خودشو از دست میده.
بدترینشم اینه که اکثر اوقات وقتی از یه نرم افزار مثلا گوگل کروم یا هر نرم افزار دیگه ای میام بیرون گوشی حدود 4 ثانیه یه حالتی میشه که نرم افزارا رو نشون نمیده بعدش میاد، سرعتشم کم میشه
بیشتر اوقات از 832mb رمش 700mb در حال استفادست:(
لطفا کمک کنید این مشکل حل شه حوصلم رو سر برده.
از همتون ممنونم

re!hane
07-10-2013, 18:08
pufin بریز هم سرعت بالاس هم save داره
sm=00 (12)

NimA79
07-10-2013, 19:39
سلام بچه ها
خسته نباشید
لطفا کمکم کنید من یه مشکل بزرگ با s3 دارم :
گوشی من گاهی اوقات وقتی وارد بازی میشم هنگ میکنه تاچش کار نمیکنه تا اینکه دکمه ی هوم رو بزنم بیاد بیرون ببندمش ولی بازم تا زمانی که گوشی رو ریستارت نکنم درست نمیشه.بعد ریستارتم گاهی اوقات همینطوری میشه
مشکل بعدیش افت سرعته که اکثرا ایجاد میشه و گوشی روونیه خودشو از دست میده.
بدترینشم اینه که اکثر اوقات وقتی از یه نرم افزار مثلا گوگل کروم یا هر نرم افزار دیگه ای میام بیرون گوشی حدود 4 ثانیه یه حالتی میشه که نرم افزارا رو نشون نمیده بعدش میاد، سرعتشم کم میشه
بیشتر اوقات از 832mb رمش 700mb در حال استفادست:(
لطفا کمک کنید این مشکل حل شه حوصلم رو سر برده.
از همتون ممنونم

عزیزم مشکل برمیگرده به میزان رم در حال استفاده ...! و اینکه احتمالا برنامه زیاد نصب دارید که اکثرا هم در حال اجرا هستند ..
باید با برنامه های جانبی دیریت کنید رم رو ... یه سری برنامه های غیر ضروری رو از اتو استارت بردارید و .....

kamaaljaan
07-16-2013, 12:15
کمک فوری من گالکسی اس 3 رامشو عوض کردم بعد از تعویض رام دیگه انتن نمیده با اودین فلش کردم کامل شد رام 4.1.2 فارسی از خود سایت داتلود کردم خواهشا کمک کنید

NimA79
07-16-2013, 14:36
کمک فوری من گالکسی اس 3 رامشو عوض کردم بعد از تعویض رام دیگه انتن نمیده با اودین فلش کردم کامل شد رام 4.1.2 فارسی از خود سایت داتلود کردم خواهشا کمک کنید

دوست عزیز گاها موقع فلش کردن این قسمت efs اسیب میبنه .. بهتر هست قبل فلش کلا زمانی که گوشی گرفتید یه بکاپ از این فولدر (efs) میگرفتید که بشه بازگردانی کرد ...
با یه رام دیگه اروپایی فلش کنید گوشی رو هنگام فلش efs clear رو بزنید شاید درست شد ! ...

badieeba
07-20-2013, 04:56
سلام
گوشی رو که وصل میکنم به کامیوتر میشناسه ولی بعد چند دقیقه اتصال قطع میشه و کامل میپره. ولی هنوز رو گوشی علامت usb هستش.
یعنی کلا یکی دو دقیقه بیشتر کانکت نمیمونه و بعدش ارورمیده. مشکل از کجاست؟ خستم کرده به خدا.
با کابل دیگه هم امتحان کردم

mohsen1377
07-24-2013, 10:51
با سلام
من تقریبا یک سالی هست که از گوشی s3 gt-i9300 استفاده میکنم ولی از وقتی که رام جدید 4.1.2 رو نصب کردم دچار چند مشکل شدم از جمله زمانی که دکمه پاور را میزنم مستقیم خاموش میشه و قفل صفحه کار نمیکند و چن مشکل دیگه..
چند بار مجددا رام رو عوض کردم حتی ورژن 4.0.4 رو نصب کردم ولی باز هم درست نشد
لطفا در صورت امکان راهنمایی کنید
با تشکر

NimA79
07-24-2013, 14:55
سلام
گوشی رو که وصل میکنم به کامیوتر میشناسه ولی بعد چند دقیقه اتصال قطع میشه و کامل میپره. ولی هنوز رو گوشی علامت usb هستش.
یعنی کلا یکی دو دقیقه بیشتر کانکت نمیمونه و بعدش ارورمیده. مشکل از کجاست؟ خستم کرده به خدا.
با کابل دیگه هم امتحان کردم

ما هم این اواخر رو گوشی داداشمون به این مشکل برخوردیم .. حدس میزنم مشکل از برنامه ای چیزی باشه که ارتباط رو قطع میکنه ....
باید بیشتر بررسی بشه با رام جدید و خام هم همینطوره ؟

با سلام
من تقریبا یک سالی هست که از گوشی s3 gt-i9300 استفاده میکنم ولی از وقتی که رام جدید 4.1.2 رو نصب کردم دچار چند مشکل شدم از جمله زمانی که دکمه پاور را میزنم مستقیم خاموش میشه و قفل صفحه کار نمیکند و چن مشکل دیگه..
چند بار مجددا رام رو عوض کردم حتی ورژن 4.0.4 رو نصب کردم ولی باز هم درست نشد
لطفا در صورت امکان راهنمایی کنید
با تشکر

شما بعد و قبل تعویض رام وایپ کنید از ریکاوری .. شاید مشکلات حل بشه .

aj9069
07-26-2013, 23:09
سلام
گوشیم رم مموریش نمیخونه
من این گوشی رو تازه گرفتم و یه رم 16 گیگابایت ترسند واسش گرفتم
توش هم اهنگ ریختم و خوب کار میکرد تا امروز
امروز هم یه سری آپدیت ها مثل google service و gmail و chorome رو انجام دادم.
بعدش هم باهاش آهنگ گوش دادم و کار میکرد مموری
ولی بعد از یکی دو ساعت بعد که دوباره اومدم با گوشیم آهنگ گوش بدم دیدم دیگه مموریم رو نمیشناسه.
هرکاری کردم هم دیگه نمیشناسه.
رم ریدر ندارم ولی گوشی رو به کامپیوتر وصل کردم بازم رم رو نمیشناسه.
به نظرتون مشکل از چیه؟
لطفا کمکم کنین
اندروید 4.1.2 هستم

Mehdi
07-26-2013, 23:26
سلام
گوشیم رم مموریش نمیخونه
من این گوشی رو تازه گرفتم و یه رم 16 گیگابایت ترسند واسش گرفتم
توش هم اهنگ ریختم و خوب کار میکرد تا امروز
امروز هم یه سری آپدیت ها مثل google service و gmail و chorome رو انجام دادم.
بعدش هم باهاش آهنگ گوش دادم و کار میکرد مموری
ولی بعد از یکی دو ساعت بعد که دوباره اومدم با گوشیم آهنگ گوش بدم دیدم دیگه مموریم رو نمیشناسه.
هرکاری کردم هم دیگه نمیشناسه.
رم ریدر ندارم ولی گوشی رو به کامپیوتر وصل کردم بازم رم رو نمیشناسه.
به نظرتون مشکل از چیه؟
لطفا کمکم کنین
اندروید 4.1.2 هستم

سلام

دوست عزیز احتمالا مموری رو بدون اینکه unmount کنی از گوشی خارج کردی
اگه گوشی از شما درخواست فرمت مموری رو میکنه حتما فرمتش کن

aj9069
07-27-2013, 02:41
ممنون از راهنماییتون
نه درخواست فرمت نکرده
یه رم ریدر هم قرض گرفتم امشب و چکش کردم رم مموری رو کامپیوتر نخوندش و یه رم مموری از دوستم گرفتم تو گوشی گذاشتم خوند
با این حساب فکر کنم سوخته رم
ولی من اصلا از روزی که رم رو گرفتم خارجش نکرده بودم از دستگاه
عیب که از گوشی نیست؟

Mehdi
07-27-2013, 05:16
ممنون از راهنماییتون
نه درخواست فرمت نکرده
یه رم ریدر هم قرض گرفتم امشب و چکش کردم رم مموری رو کامپیوتر نخوندش و یه رم مموری از دوستم گرفتم تو گوشی گذاشتم خوند
با این حساب فکر کنم سوخته رم
ولی من اصلا از روزی که رم رو گرفتم خارجش نکرده بودم از دستگاه
عیب که از گوشی نیست؟

احتمالا یا سوخته یا ویروسی هست

اگه گارانتی داره ببریدش پیش فروشنده تا تعویضش کنه

نخیر هیچ ربطی به گوشی نداره / خودتون هم گفتید که یه مموری دیگه گذاشتم تو گوشی کار کرد.

neo799
08-04-2013, 00:11
مشکل با مموری 64 گیگ
با سلام.خواهشمندم دوستانی که روی گوشی اس3 خودشون مموری 64 گذاشتن و استفاده میکنن کمک کنن.
من یه مموری اینتگرال 64 , کلاس 10 گرفتم ولی وقتی ازش استفاده میکنم چند اتفاق میوفته

1-موقع وبگردی گوشی بشدت داغ میشه در حالی که با مموری 32 اصلا اینطوری نمیشه.
2-اونچه خیلی اذیت میکنه اینه اگه فایلی که نام اون فارسی باشه به مموری انتقال بدم اولش گوشی فایل رو میشناسه ولی بلافاصله اون فایل رو با حجم 0کیلوبایت نشون میده که نه میشه بازش کرد و نه قابل حذفه و نه قابل تغییر نام.. در صورتی که اگه در همین حال مموری رو به کامپیوتر وصل کنیم فایل به راحتی باز میشه و مشکلی نداره.من چند بار هم گوشی و هم مموری رو فرمت کردم ولی تغییری رخ نداد. نمیدونم همه اونایی که مموری 64 میزارن اینطور مشکل دارن یانه؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.ورژن اندرویید 4.1.2 است با تشکر

EspressO
08-04-2013, 13:29
مشکل با مموری 64 گیگ با سلام.خواهشمندم دوستانی که روی گوشی اس3 خودشون مموری 64 گذاشتن و استفاده میکنن کمک کنن. من یه مموری اینتگرال 64 گرفتم ولی وقتی ازش استفاده میکنم چند اتفاق میوفته 1-موقع وبگردی گوشی بشدت داغ میشه در حالی که با مموری 32 اصلا اینطوری نمیشه. 2-اونچه خیلی اذیت میکنه اینه اگه فایلی که نام اون فارسی باشه به مموری انتقال بدم اولش گوشی فایل رو میشناسه ولی بلافاصله اون فایل رو با حجم 0کیلوبایت نشون میده که نه میشه بازش کرد و نه قابل حذفه و نه قابل تغییر نام.. در صورتی که اگه در همین حال مموری رو به کامپیوتر وصل کنیم فایل به راحتی باز میشه و مشکلی نداره.من چند بار هم گوشی و هم مموری رو فرمت کردم ولی تغییری رخ نداد. نمیدونم همه اونایی که مموری 64 میزارن اینطور مشکل دارن یانه؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.ورژن اندرویید 4.1.2 است با تشکر

داداش کلا اندروید و سامیسونگ قول ساپورت تا 32 گیگ رو دادن حتما مشکل داشته که نگفتن 64 گیگ هم ساپورت میکنه :d

mehdi_jampy
08-04-2013, 15:42
سلام من یدونه مشکل اساسی دارم اونم کنتکت من با داشتن 85 تا مخاطب ولی حدود 8 ثانیه طول میکشه لود کنه ولی تا یه بار باز کریدم بار دوم زود باز میشه .بابا 1700 پول این لا مصب رو دادم که این مشکلات رو نبینم تو رو خدا هر کی بلده راه حلشو به من بگه

EspressO
08-04-2013, 19:52
سلام من یدونه مشکل اساسی دارم اونم کنتکت من با داشتن 85 تا مخاطب ولی حدود 8 ثانیه طول میکشه لود کنه ولی تا یه بار باز کریدم بار دوم زود باز میشه .بابا 1700 پول این لا مصب رو دادم که این مشکلات رو نبینم تو رو خدا هر کی بلده راه حلشو به من بگه

سلام داداش
بار اول که سیستمت بالا میاد طبیعی هست چون باید کش کنه واسه همینه
دفعات بعدی خوب بالا میاد

neo799
08-04-2013, 23:54
داداش کلا اندروید و سامیسونگ قول ساپورت تا 32 گیگ رو دادن حتما مشکل داشته که نگفتن 64 گیگ هم ساپورت میکنه :d

ولی تو سایت جی اس ام ارنا گفته تا 64 رو ساپورت میکنه!

EspressO
08-05-2013, 13:18
ولی تو سایت جی اس ام ارنا گفته تا 64 رو ساپورت میکنه!

یا مشکل از رام گوشیت هست یا اندروید باید صبر کنید براتون اپدیت بیاد شاید حل شد

cenatuor
08-17-2013, 13:03
سلام به همه اساتید بنده 2 ماهی هست که گوشیم را به برند سامسونگ تبدیل کردم و ان هم اس 3
در سایت خوندم که نسخه نهای ورژن 4.2.2 اگوست ریلیز می شه ولی الان اگوست داره تمام میشه ایا نسخه نهایی الان موجود هست ؟
ممنون میشم راهنمایی بشم
ویه سوال هم دارم اینه که اصلا صلاح هست که گوشی را روت کنم یا نه؟

EspressO
08-20-2013, 14:03
سلام به همه اساتید بنده 2 ماهی هست که گوشیم را به برند سامسونگ تبدیل کردم و ان هم اس 3
در سایت خوندم که نسخه نهای ورژن 4.2.2 اگوست ریلیز می شه ولی الان اگوست داره تمام میشه ایا نسخه نهایی الان موجود هست ؟
ممنون میشم راهنمایی بشم
ویه سوال هم دارم اینه که اصلا صلاح هست که گوشی را روت کنم یا نه؟

سلام داداش نه نسخه نهایی 4.2.2 نیومده هنوز سامسونگ میخواد یه سره 4.3 بده برای گوشی شما داداش
اگه نیاز داری به روت مشکلی نیست
یه نکته وسالاتتو تو یه تاپیک بپرس داداش تاپیک مرتبط با مشکلت :l3lc:

ali5226
08-20-2013, 15:35
چندتا سوال...
1-تو نصب فایل ها از ریکاوری امکان هاردبریک هم هست؟
2-وقتی از ریکاوری یه برنامه نصب میکنم، برای حذف کردنش باید چیکار کنم؟
3-برای نصب کردن یه نسخه جدیدتر از cmw باید نسخه قبلی رو حذف کنم؟ یا نه مثل بار اول که cmwنصب کردم از برنامه ادین نسخه جدیدترو فلش بزنم( بدون توجه به اینکه نسخه قبلیش رو گوشیم نصبه )؟

EspressO
08-20-2013, 17:51
چندتا سوال...
1-تو نصب فایل ها از ریکاوری امکان هاردبریک هم هست؟
2-وقتی از ریکاوری یه برنامه نصب میکنم، برای حذف کردنش باید چیکار کنم؟
3-برای نصب کردن یه نسخه جدیدتر از cmw باید نسخه قبلی رو حذف کنم؟ یا نه مثل بار اول که cmwنصب کردم از برنامه ادین نسخه جدیدترو فلش بزنم( بدون توجه به اینکه نسخه قبلیش رو گوشیم نصبه )؟

1- من تا حالا ندیدم ! هرچیزی امکان داره بسته به فایل که میخواید فلش کنید داره !
2- بسته به برنامه برنامه ای که تغییرات سیستمی میده باید قبلش بکاپ بگیرید از طریق برنامه مثل تیتانیوم بکاپ از اون فایل های سیستمی مرتبط که بتونید برگردونید
3 - نیازی به حذف نیست اره هروقت دلت خواست میتونی فلش بزنی ...

amin2012
08-25-2013, 16:46
من اس 3 دارم . وقتی دکمه home رو می زنم صفحه اصلی که می یاد فقط تم گوشیمو نشون می ده و بعد از 4-5ثانیه اروم اروم بالا می یاد اگه همون لحضه دکمه منو رو بزنم هیچ چیز نشون نمی ده . لطفا کمک کنید:-(:-(:-(:-(sm=00 (4)

EspressO
08-25-2013, 18:35
من اس 3 دارم . وقتی دکمه home رو می زنم صفحه اصلی که می یاد فقط تم گوشیمو نشون می ده و بعد از 4-5ثانیه اروم اروم بالا می یاد اگه همون لحضه دکمه منو رو بزنم هیچ چیز نشون نمی ده . لطفا کمک کنید:-(:-(:-(:-(sm=00 (4)

چه کمکی داداش ؟؟ یه لانچر دیگه نصب کن .. ورژ« رامتو ارتقا بده ... و .... شاید از زیادی برنامه های نصب شده و در حال اجرات باشه

amin2012
08-27-2013, 23:41
رامم 4.1.2 هست با لانچر هم همین اتفاق می افته . همون تعداد برنامه رو اس3 پسر داییم هست اون هیچ موشکلی نداره

EspressO
08-29-2013, 01:01
رامم 4.1.2 هست با لانچر هم همین اتفاق می افته . همون تعداد برنامه رو اس3 پسر داییم هست اون هیچ موشکلی نداره

داداش با کدوم لانچر همین اتفاق میفته این همه لانچر هست نباید لگ بزنه با لانچر هایی غیر ازفابریک
حتما برنامه در حال اجرا زیاد داری که رمتو پر میکنه

mafoofe
09-09-2013, 01:14
سلام دوستان
ویبره تاچ گوشی رو چه جوری میشه غیرفعال کرد ؟ من همه گزینه های موجود در setting/sound رو غیرفعال کردم ولی هنوز وقتی روی آیکون برنامه های گوشی چند لحظه مکس میکنم و به حالت edit میره ... زیر انگشتم ویبره میزنه ... همچنین از نرم افزار vault استفاده مکینم ... هر بار که برای ورود به برنامه پسورد رو وارد میکنم ویبره داره و متاسفانه شارژ زیادی از باطری میگیره ... میخوام این ویبره تاچ رو حذف کنم ... با تشکر

EspressO
09-09-2013, 18:35
سلام دوستان
ویبره تاچ گوشی رو چه جوری میشه غیرفعال کرد ؟ من همه گزینه های موجود در setting/sound رو غیرفعال کردم ولی هنوز وقتی روی آیکون برنامه های گوشی چند لحظه مکس میکنم و به حالت edit میره ... زیر انگشتم ویبره میزنه ... همچنین از نرم افزار vault استفاده مکینم ... هر بار که برای ورود به برنامه پسورد رو وارد میکنم ویبره داره و متاسفانه شارژ زیادی از باطری میگیره ... میخوام این ویبره تاچ رو حذف کنم ... با تشکر

داداش این ویبره ها طبیعی و نمیشه حذفشون کرد مگر اینکه تو خود برنامه ها تعریف شده باشه ( یا اینکه مد خاصی واسش نوشته باشن )
مثل ویبره کیبرد که تو تنظیمات خود کیبرد میتونی ویبرشو برداری ... به نظر من تاثیر خاصی تو مصرف باتری نداره .. یه نگاه به نمدار مصرف باتریت بنداز مشخص بیتشر چطوری مصرف میشه

mafoofe
09-10-2013, 08:25
داداش این ویبره ها طبیعی و نمیشه حذفشون کرد مگر اینکه تو خود برنامه ها تعریف شده باشه ( یا اینکه مد خاصی واسش نوشته باشن )
مثل ویبره کیبرد که تو تنظیمات خود کیبرد میتونی ویبرشو برداری ... به نظر من تاثیر خاصی تو مصرف باتری نداره .. یه نگاه به نمدار مصرف باتریت بنداز مشخص بیتشر چطوری مصرف میشه

نه داداش گلم ... به نظرم طبیعی نیستش ... اول اینکه من چک کردم مثلا روی گلکسی اس 3 مینی ویبره نداره ولی روی اس 3 داره ... پس باید یه جوری بشه غیرفعالش کرد ... دوم اینکه تاثیرش رو مصرف باطری کاملا محسوس هست ... با هربار ورود به برنامه Vaultکه باید پسورد زده باشه دقیقا 1% شارژ می گیره ... حالا شما تصور کن روزی 50 تا اس ام اس بخوای تو Vault بزنی ... من مطمئن هستم یه جوری باید این قابلیت حذف کامل ویبره وجود داشته باشه ... منطقی نیست اصلا ...

mafoofe
09-10-2013, 08:29
اگر اشتباه نکنم استفاده از ویبره باعث کاهش قابل توجه عمر باطری میشه .... آیا این موضوع صحت داره ؟

mafoofe
09-10-2013, 08:51
ممنون میشم راهنمایی بشم
ویه سوال هم دارم اینه که اصلا صلاح هست که گوشی را روت کنم یا نه؟[/quote]

رام 4.2.2 هنوز نسخه های شبانه میده بیرون و رام رسمی اون نیومده ... روت کردن گوشی رو هم اگه با هدف خاصی میخواید انجام بدید خب مشکل خاصی پیش نمیاره ولی اگه دلیل خاصی ندارید بهتره دست بهش نزنید به نظر من ... داره کارش رو انجام میده گوشیتون sm=00 (19)

galevand
09-10-2013, 21:47
سلام داداش برای غیر فعال کردن ویبره صفحه نمایش وقتی زبان گوشی فارسیه در اندروید4.1.1 به آدرس تنظیمات و صدا و تب سیستم تیک گزینه واکنش لمسی رو حذف کنید.مشکل حل میشه

mafoofe
09-11-2013, 00:24
سلام داداش برای غیر فعال کردن ویبره صفحه نمایش وقتی زبان گوشی فارسیه در اندروید4.1.1 به آدرس تنظیمات و صدا و تب سیستم تیک گزینه واکنش لمسی رو حذف کنید.مشکل حل میشه

میشه با جزئیات بیشتری توضیح بدید ... ممنون

ali5226
09-11-2013, 12:06
دوستان خیلی وقته یه مشکلی دارم کلافم کرده تو رو خدا کمک کنید هر انجمنی میپرسم هیچکس بلد نیست!
وقتی یه آهنگ برام بلوتوث میاد،تو موزیک پلیر گوشیم تو همون پوشه یblutooth هست ولی وقتی انتقالش میدم به یه پوشه ی دیگه مثلا پوشه ی 1،دیگه تو موزیک پلیر نه تو پوشه blutooth هست نه تو 1 !!!
برنامه ری اسکن حافظه نصب کردم...ریستارت کردم...تو موزیک پلیر هم update library کردم نشد که نشد!sm=00 (3)
بچه ها هر کی راهی داره کم لطفی نکنه و بگه خواهشا....دارم دیوونه میشم نمیتونم آهنگامو پوشه بندی کنم همین جوری بی نظم ریختن تو گوشیمsm=00 (4)

EspressO
09-11-2013, 13:12
نه داداش گلم ... به نظرم طبیعی نیستش ... اول اینکه من چک کردم مثلا روی گلکسی اس 3 مینی ویبره نداره ولی روی اس 3 داره ... پس باید یه جوری بشه غیرفعالش کرد ... دوم اینکه تاثیرش رو مصرف باطری کاملا محسوس هست ... با هربار ورود به برنامه Vaultکه باید پسورد زده باشه دقیقا 1% شارژ می گیره ... حالا شما تصور کن روزی 50 تا اس ام اس بخوای تو Vault بزنی ... من مطمئن هستم یه جوری باید این قابلیت حذف کامل ویبره وجود داشته باشه ... منطقی نیست اصلا ...

داداش واسه حرف شما هم که شده رو چند تا گوشی تست کردم همشون همینطوری بودن
باشه اگه راهی پیدا کردی که غیر فعال میشه اینجا هم بگو داداش ما یاد بگریم
اره خب ویبره کوتاه مصرف داره اما نه اون اندازه .. مجبوری از اون برنامه استفاده کنی ؟ از گو اس ام اس یا هندست استفاده کن که پیاماتو ببرن تو باکس مخفی
با کد هم باز میشن ویبره هم در کار نیست

mafoofe
09-11-2013, 14:57
داداش واسه حرف شما هم که شده رو چند تا گوشی تست کردم همشون همینطوری بودن
باشه اگه راهی پیدا کردی که غیر فعال میشه اینجا هم بگو داداش ما یاد بگریم
اره خب ویبره کوتاه مصرف داره اما نه اون اندازه .. مجبوری از اون برنامه استفاده کنی ؟ از گو اس ام اس یا هندست استفاده کن که پیاماتو ببرن تو باکس مخفی
با کد هم باز میشن ویبره هم در کار نیست

توی لاگ هم نمیاد ؟؟؟ یا باید دونه دونه پاک بشه لاگ گوشی ؟؟؟ اگه لاگ نیاد که پیشنهاد خوبیه دادا حتما چک میکنم ... مرسی :)

neo799
10-05-2013, 18:34
سلام
یکی از دوستام که تازه تبلت گرفته بهم گفت برنامه گوگل مپ کار نمیکنه منم گوشیمو در اوردم که بگم نه بابا تازه نقشه رشتم ذخیره شده دارم که دیدمsm=00 (8) اااا واقعا کار دیگه نمیکنه؟؟؟؟؟sm=00 (4)
ممنون میشم راهنماییم کنین
گوشی اس3 ///4.1.2

EspressO
10-06-2013, 10:56
سلام
یکی از دوستام که تازه تبلت گرفته بهم گفت برنامه گوگل مپ کار نمیکنه منم گوشیمو در اوردم که بگم نه بابا تازه نقشه رشتم ذخیره شده دارم که دیدمsm=00 (8) اااا واقعا کار دیگه نمیکنه؟؟؟؟؟sm=00 (4)
ممنون میشم راهنماییم کنین
گوشی اس3 ///4.1.2

داداش برای کار با این برنامه گاها یا اکثر مواقع نیاز هست تا از پچیز شکن استفاده کنید .

pouy67
10-20-2013, 01:49
با سلام خدمت دوستان گل.چند روز پیش بعد از اپدیت گوشیم از ورژن 4.0.4 به 4.1.2 متاسفانه انتن و شماره سریال گوشیم پریده ولی تمام چیزهای دیگه سر جاش مونده خداروشکر که دوستان لطف کردن و گفتن باید با باکس فلش بزنم تا درست بشه.پس از زیر و رو کردن کل انجمن چندتایی سوال برام پیش اومده.اول اینکه زمانی که از ورژن 4.0.4 استفاده میکردم برنامه هایی نظیر cwm روی گوشیم نصب بود که بعد از نصب رام رسمیه 4.1.2 این برنامه هم دیگه وجود نداشت. ایا نصب این برنامه روی گوشی اکبند نشون از روت شدن گوشی قبل از اینکه به دست من برسه نیست؟ و دوم اینکه من بوسیله این برنامه cwm قبل از اپدیت کردن گوشیم به 4.1.2 یه بک اپ گرفتم که فایلی با حجم 1.22 گیگا بایت و با نام ClockworkMod رو بهم دادایا میشه این فایل بک اپ رو دوباره به گوشی داد و گوشی دوباره درست بشه؟ بسیار ممنون از راهنمایی دوستان

EspressO
10-20-2013, 22:15
نه داداش گوشی فابریک سامسونگ خودشون ریکاوری دارن اما محدود . ولی روت نیستن !
واسه تست ضرری نداره از طریق همون ریکاوری میتونی ری استور کنی تا بالا بیاد داداش ... الباته قبلش موارد مد نظرتو بکاپ داشته باشه _ فایل - پیام و ..)

pouy67
10-21-2013, 11:54
نه داداش گوشی فابریک سامسونگ خودشون ریکاوری دارن اما محدود . ولی روت نیستن !
واسه تست ضرری نداره از طریق همون ریکاوری میتونی ری استور کنی تا بالا بیاد داداش ... الباته قبلش موارد مد نظرتو بکاپ داشته باشه _ فایل - پیام و ..)این کار رو هم کردم ولی درست نشد.درضمن دیروز دادم برام فلشش کردن و بعد دیدم imei گوشیم تغییر کرده و شده 0049 و الان دیگه چکار باید کرد؟

EspressO
10-22-2013, 11:44
این کار رو هم کردم ولی درست نشد.درضمن دیروز دادم برام فلشش کردن و بعد دیدم imei گوشیم تغییر کرده و شده 0049 و الان دیگه چکار باید کرد؟

دادا اطمنیان داری با باکس برات فلش زد ؟!

pouy67
10-22-2013, 12:17
دادا اطمنیان داری با باکس برات فلش زد ؟! اطمینان که نمیدونم ولی هرچی بود میدونم imei گوشیم به 0049 تغییر کرد.بعدش خودم رام روت کردم و وارد پوشه efs شدم و یه چیزی متوجه شدم و اینکه گوشیم تو ژانویه 2012 ساخته شده و در تاریخ 8 اگوست 2013 از صبح تا عصر داشتن رو گوشی تغییراتی انجام میدادن و مطمعن شدم گوشی اکبندی که من خریدم در اصل دست دوم بوده. و بعدش یه رام 4 فایله واسه ایران رو روش زدم و دوباره Imei سر جاش برگشت و شد همون که پشت گوشی نوشته بود.اما سریال نامبر هنوز 000000000 هستش و مشکل ثبت شبکه هم داره.چندتا مودم هم امتحان کردم ولی درست نشد.فقط الان که رام روت نکردم و وقتی وارد منوی ریکاوری میشم اون ادمک اندروید یه علامت تعجب قرمز رنگ روش اومده و کنارش هم یه ارور از csc داره میده.در اخر اومدم رام روت کردم و اون بک اپی که قبل از این ماجراها گرفته بودم رو برگردوندم و چون فروشنده گوشیم اشنا بود رفتم و کل ماجرا رو براش گفتم و اون هم متوجه شد که گوشی که خریده بوده دست دوم بوده و گوشی رو به دبی مرجوع کردن و قراره یه گوشی اکبند بجاش بهم بده.ممنون از شما که اینقدر راهنماییم کردین:l3lc:

42012
11-09-2013, 23:31
سلام سه تا مشکل اول اینگه وقتی گوشیم ریست میگنم موقع روشن شدن گوشی مینویسه گوشی شما درحال بروزرسانی برنامه هاست بعد گوشی بالا میاد این مشکل چطوری حل میشه دوم موقع فرمت کرد مموری 8گیگ میگه مموری را بردارید وهیچ چیزی را فرمت نمیکنه ولی روی مموری یک گیگ مشکلی نداره سوم چطور میشه بازیها وبرنامه هارا روی حافطه خارجی نصب کرد چهارم گوشیم زیاد هنگ میکنه علت چیه

EspressO
11-10-2013, 22:46
سلام سه تا مشکل اول اینگه وقتی گوشیم ریست میگنم موقع روشن شدن گوشی مینویسه گوشی شما درحال بروزرسانی برنامه هاست بعد گوشی بالا میاد این مشکل چطوری حل میشه دوم موقع فرمت کرد مموری 8گیگ میگه مموری را بردارید وهیچ چیزی را فرمت نمیکنه ولی روی مموری یک گیگ مشکلی نداره سوم چطور میشه بازیها وبرنامه هارا روی حافطه خارجی نصب کرد چهارم گوشیم زیاد هنگ میکنه علت چیه

1. داداش اون برمیگرده به سیستم عامل مشکل محسوب نمیشه بعضا به خاطر نصب برنامه یا تغییرات سیستمی هست
2. شاید نیاز هست یه دور مموری کارت رو فرمت کنید بدون اون گوشی رو خاموش روشن کنید یا یه دور ریست فکتوری کنید !
3. صبر کن داداش اندروید 4.3 واسه گوشیتون اومده خوشبخاتانه بعد اپگرید میتونید خیلی راحت منتقل کنید به کارت حافظه
4. علل مختلفی میتونه داشته باشه !

gh.kalhor
11-11-2013, 10:34
سلام خدمت اساتيد گوشيم اس۳ هستش و مشکلم اينه. هر پيامي ک واسم مياد رو ميتونم پاک کنم اما شماره و يا اسم اون شخص ميمونه و پاک نميشه و هميشه توي نوار کشوييم علامت ي پيام هست. مثلا رضا ۱۰ پيام داده همه رو پاک ميکنم و رشته رو هم پاک ميکنم اما باز اسم رضا ميموته. کل تماسا و مسجارو پاک کردم درست نشد. منتظر جوابم . مرسي

EspressO
11-11-2013, 18:59
سلام خدمت اساتيد گوشيم اس۳ هستش و مشکلم اينه. هر پيامي ک واسم مياد رو ميتونم پاک کنم اما شماره و يا اسم اون شخص ميمونه و پاک نميشه و هميشه توي نوار کشوييم علامت ي پيام هست. مثلا رضا ۱۰ پيام داده همه رو پاک ميکنم و رشته رو هم پاک ميکنم اما باز اسم رضا ميموته. کل تماسا و مسجارو پاک کردم درست نشد. منتظر جوابم . مرسي

فک کنم نیاز باشه یه دور ریست کنید گوشی رو ! اپدیت کنید بعد ریست کنید اینطوری بهتره ! ( اپدیت 4.3 هم برای گوشیتون اومده تو همین ماه با وای فای میتونید اینکار رو بکنید )

behzad_opda
11-13-2013, 20:10
سلام
ممنون میشم
تنظیمات mms همراه اول s3mini با نسخه 4.2.1
را بفرمایید
در ضمن کسی از این سرویس استفاده میکنه؟

EspressO
11-13-2013, 21:06
سلام
ممنون میشم
تنظیمات mms همراه اول s3mini با نسخه 4.2.1
را بفرمایید
در ضمن کسی از این سرویس استفاده میکنه؟

اگه رام رسمی داری برو اینجا شمارتو بده تنظمیات بفرسته واست :

http://mci.ir/web/guest/gprs-and-mms-settings

اگه رام غیر رسمی نصب داری :
تنظمی دستی اینجا راهنماش نوشته :

http://mci.ir/web/guest/gprs-guide

ضمنا داداش لطفا سوالات مربوط به گوشیت رو تو بخش اختصاصای گوشیت بپرس :
http://opda.ir/forumdisplay.php?f=914

gh.kalhor
11-14-2013, 21:06
داداشم donator من گوشيم روت شده مشکلي نداره با وايرلس اپديت کنم؟

EspressO
11-15-2013, 18:29
داداشم donator من گوشيم روت شده مشکلي نداره با وايرلس اپديت کنم؟

نه مشکلی نداره اما نمیتونی احتمالا با OTA وای فای اپدیت کنی !
مگه اینکه نسخه حرفه ای برنامه دسترسی به روت pro super su رو نصب داشته باشی
یا اینکه کرنل جدید یا استوک بزنی روتش از بین بره بتونی اپ کنی

behzad4ndroi
11-16-2013, 01:10
سلام به دوستای عزیز
من گوشیمو تازه خریدم
رام 4.1.2 رسمی روش بود آپذیت کردم یه 4.3 ایرلند آنتن پرید
بعد 4.3 انگلیس رو زدم درست نشد
(رام 4.3 ایرلند 4 فایله بود و رام 4.3 انگلیس 1 فایله)
مگا وایپ هم کردم درست نشد
الان imie سرجاشه اونطور که فهمیدم شماره سریال مشکل پیدا کرده(صفر نشده ولی میگن مشکل از اونه)
الان باید حتما با باکس درست شه؟
هیچ راهی نداره اینو درستش کنم؟
پیشاپیش از راهنمایی های دوستان و اساتید عزیز ممنونم

EspressO
11-16-2013, 19:17
سلام به دوستای عزیز
من گوشیمو تازه خریدم
رام 4.1.2 رسمی روش بود آپذیت کردم یه 4.3 ایرلند آنتن پرید
بعد 4.3 انگلیس رو زدم درست نشد
(رام 4.3 ایرلند 4 فایله بود و رام 4.3 انگلیس 1 فایله)
مگا وایپ هم کردم درست نشد
الان imie سرجاشه اونطور که فهمیدم شماره سریال مشکل پیدا کرده(صفر نشده ولی میگن مشکل از اونه)
الان باید حتما با باکس درست شه؟
هیچ راهی نداره اینو درستش کنم؟
پیشاپیش از راهنمایی های دوستان و اساتید عزیز ممنونم

سلام 4 فایل 4.1.2 اول بزن بعد روش 4.1.2 واسه ایران رو فلش بزن .. اگه اوکی نشد ببر با باکس فلش کنن

elnazz
11-18-2013, 11:06
سلام

میخوام برنامه هایی رو که روی خود گوشیم نصبه و از اینترنت استفاده می کنه رو پاک کنم باید چیکارر کنم؟؟ مثل email gmail wechat و بسیاری از برنامه هایی که من ازش استفاده ای ندارم اما از اینترنت گوشیم استفاده می کنه چون واقعا خیلی از شارجم کم می کنه روزی ده تومن باید فقط براش شارز بخرم استفاده ای هم ازش ندارم نمیدونم شاید بخاطر همین برنامه هاست که اینقد کم میشه فقط از ئاتساپ استفاده می کنم اونم بدون دانلود
می تونید کمکم کنید؟

EspressO
11-18-2013, 20:11
سلام

میخوام برنامه هایی رو که روی خود گوشیم نصبه و از اینترنت استفاده می کنه رو پاک کنم باید چیکارر کنم؟؟ مثل email gmail wechat و بسیاری از برنامه هایی که من ازش استفاده ای ندارم اما از اینترنت گوشیم استفاده می کنه چون واقعا خیلی از شارجم کم می کنه روزی ده تومن باید فقط براش شارز بخرم استفاده ای هم ازش ندارم نمیدونم شاید بخاطر همین برنامه هاست که اینقد کم میشه فقط از ئاتساپ استفاده می کنم اونم بدون دانلود
می تونید کمکم کنید؟

سلام خوش اومدید به سایت
شما میتونی خیلی راحت دسترسی به اینترنت گوشی رو غیر فعال کنید .
گوشیتون چی هست ؟
کافی mobile data رو خاموش کنید تو تنظمیات یا پنل کشویی که از بالا باز میشه ( نوار اطلاع رسانی)
برای پاک کردن برنامه های که خودتون نصب کردید باید برید به قسمت مدیریت برنامه ها یا app manager از setting
یا اگر لانچر گوشیتون منو رو بزنید حذف برنامه رو داشته باشه میتونی اقدام کنید برخی برنامه های سیستمی و پیشفرض رو هم مثل جی میل که نیاز هست باشه رو گوشی !

mammadex
12-02-2013, 01:01
من نمیدونم چیکار کردم ایکون پیامها از گوشیم حذف شده (galaxy s3) نه توی منو اصلی هست نه تو منوی پایین صفحه.....چطوری باید برگردونمش؟

EspressO
12-02-2013, 11:55
من نمیدونم چیکار کردم ایکون پیامها از گوشیم حذف شده (galaxy s3) نه توی منو اصلی هست نه تو منوی پایین صفحه.....چطوری باید برگردونمش؟

داداش شما با برنامه ای مخفیش کردی ؟! همینجوری که پاک که نمیشه ! چون سیستمی هست ! شاید گذاشتی تو یه پوشه

m2m20
12-07-2013, 15:43
سلام دوستان واهش میکنم کمک کنین !!!من رام فاکس هوند ورزن 4.3 با کرنل یانگ ورزن 4 زدم الان چندتا مشکل دارم امیدوارم برادری کنین وکمکم کنین !!!!!!!اولی =برنامه واتس اپ نصب میکنم در مرحله اخرش از برنامه میپره بیرون !فکر کنم به خاطر task killer که تو رام یا کرنل هست اینجوری میشه چطور باید غیر فعالش کنم ؟/////دوم =من میخام اکانت جی میل در گوشیم عال کنم حالا چه در برنامه پلی استور و چه در برنامه جی میل وقتی اکانت جی میلم رو که وارد میکنم یا اصلا م یزنم یه دونه جدید درست کنم باز برمیگرده سر جای اولش !!میخاستم از طریق برنامه روت اکسپلور از تو پوشه سیست برنامه جی میل رو پاک کنم ولی همینطور رو رو deleting میمونه و هیچ پیغامی نمیده چی کارش نم ؟خواهش میکنم دوستان کمکم کنین

EspressO
12-07-2013, 20:40
سلام دوستان واهش میکنم کمک کنین !!!من رام فاکس هوند ورزن 4.3 با کرنل یانگ ورزن 4 زدم الان چندتا مشکل دارم امیدوارم برادری کنین وکمکم کنین !!!!!!!اولی =برنامه واتس اپ نصب میکنم در مرحله اخرش از برنامه میپره بیرون !فکر کنم به خاطر task killer که تو رام یا کرنل هست اینجوری میشه چطور باید غیر فعالش کنم ؟/////دوم =من میخام اکانت جی میل در گوشیم عال کنم حالا چه در برنامه پلی استور و چه در برنامه جی میل وقتی اکانت جی میلم رو که وارد میکنم یا اصلا م یزنم یه دونه جدید درست کنم باز برمیگرده سر جای اولش !!میخاستم از طریق برنامه روت اکسپلور از تو پوشه سیست برنامه جی میل رو پاک کنم ولی همینطور رو رو deleting میمونه و هیچ پیغامی نمیده چی کارش نم ؟خواهش میکنم دوستان کمکم کنین

سلام داداش شما این مشکلاتو تو رام رسمی نداشتید ؟!
اگر نداشتید خب برمیرده به خود کوک که باید با کوکر در میون بزارید
برای حذف برنامه های از پیش نصب شده میتونی از root uninstalller استفاده کنی

m2m20
12-07-2013, 20:57
مرسی داداش تو رام رسمی این مشکل رو نداشتم !شما راهی نداری برا اینکه چرا وقتی میخام اکانت جی میل رو وارد کنم دوباره بر میگرده سر جای اولش ؟

EspressO
12-07-2013, 21:03
مرسی داداش تو رام رسمی این مشکل رو نداشتم !شما راهی نداری برا اینکه چرا وقتی میخام اکانت جی میل رو وارد کنم دوباره بر میگرده سر جای اولش ؟

یعنی چی برمیگرده ر جای اولش داداش متوجه منظورت نمیشم عنی ثبت نیکنه ؟؟
امکان داره به خاطر تحریم باشه چون خودمم از فیل شکن استفاده می کنم واسه اتصال به جی میل و .. ! البته اگر با برنامه های دیگه میخوای چک کنی مشکلی نداره فقط با خود جی میل گوشی اینطوری !

m2m20
12-08-2013, 14:27
مرسی دوست عزیز...نگاه میخام دقیق برات بگم !!موقعی که میری تو برنامه مثلا پلی استور ازت میپرسه اکانت جی میل داری یا جدید بساز حالا من مثلا جدید میزنم میره تو یه صفحه دیگه برای جی میل درست کردن حالا من تا اسم و سایر مشخصات که لازم داره میزنم دوباره بر میگرده سرجا اولش که نوشته اکانت جی میل داری یا نه !!الان رام سیانوزن 4.3 زدم نرم افزار جی میل نصب کردم اصلا دیگه تو نرم افزار نمیرهsm=00 (13)

EspressO
12-08-2013, 18:41
مرسی دوست عزیز...نگاه میخام دقیق برات بگم !!موقعی که میری تو برنامه مثلا پلی استور ازت میپرسه اکانت جی میل داری یا جدید بساز حالا من مثلا جدید میزنم میره تو یه صفحه دیگه برای جی میل درست کردن حالا من تا اسم و سایر مشخصات که لازم داره میزنم دوباره بر میگرده سرجا اولش که نوشته اکانت جی میل داری یا نه !!الان رام سیانوزن 4.3 زدم نرم افزار جی میل نصب کردم اصلا دیگه تو نرم افزار نمیرهsm=00 (13)

داداش سیانوژن یه بسته مکمل gapp داره مخصوص خودشه اونو باید نصب کنی .. دستی و جداگانه نصب نکن کار نمیکنه !
برخی موارد هم به خاطر تحریم نمیتونی از گوشی اکانت بسازید که باید دورش بزنید

m2m20
12-09-2013, 11:46
مرسی دوست عزیز یه چندتا سوال دیگه دارم ممنون میشم در حقم برادری کنی وبهم دقیق جواب بدی

1=چرا گوشی من دیر شارز میشه نزدیک به چهار ساعت ؟به نظر من طبیعی نیست چون قبلا حداکثر دوساعت ونیم بوده!
2=چرا برنامه هایی که نیاز به روت دارن و پیغام واگذاری از **** یوزر میاد من تایید میکنم بعد از اینکه نرم افزار رو کامل پاک کردم هنوز **** یوزر پیغام میده که واگذاری یا رد!!!!هر کدومش که میزنم بعد پیغام میده **** یوزر با فلان نرم افزار وارد تعمل شده است !!اسم اون نرم افزار هم با com شروع میشه
میخام از ریکاوری باتری رو وایپ کنم ولی این گزینه وجود نداره چطوری میشه این گزینه رو اورد؟

EspressO
12-09-2013, 12:28
مرسی دوست عزیز یه چندتا سوال دیگه دارم ممنون میشم در حقم برادری کنی وبهم دقیق جواب بدی

1=چرا گوشی من دیر شارز میشه نزدیک به چهار ساعت ؟به نظر من طبیعی نیست چون قبلا حداکثر دوساعت ونیم بوده!
2=چرا برنامه هایی که نیاز به روت دارن و پیغام واگذاری از **** یوزر میاد من تایید میکنم بعد از اینکه نرم افزار رو کامل پاک کردم هنوز **** یوزر پیغام میده که واگذاری یا رد!!!!هر کدومش که میزنم بعد پیغام میده **** یوزر با فلان نرم افزار وارد تعمل شده است !!اسم اون نرم افزار هم با com شروع میشه
میخام از ریکاوری باتری رو وایپ کنم ولی این گزینه وجود نداره چطوری میشه این گزینه رو اورد؟

سلام
1- دیر شارژ شدن شاید به خاطر عمر باتری باشه شاید ولتاژ ورودی برق منزل باشه شاید به خاطر شارژر باشه ، یه علت بزرگ دیگه هم داره به خاطر کرنل گوشی .....
2- امکان داره به خاطر برنامه سوپر یوزر باشه زیاد مهم نیست اگر که برنامه رو حذف کردید ...
3- اگر نداره حتما به خاطر ریکاوریتون هست ...

m2m20
12-09-2013, 18:26
دوست عزیز واقعا ممنون:l3lc::l3lc::l3lc::l3lc::l3lc:

m2m20
12-09-2013, 18:28
اگه بخام از تو کرنل ولتاز رو بیشتر کنم و حالت fast charg رو فعال کنم مشکلی نداره ؟یا مثلا و چند امپر باشه؟کرنل یانگ رام فاکس 4.3

m2m20
12-09-2013, 18:29
دادش از نظر خودت بهترین رام کاستوم چیه ؟نظر خودت میخام بدونم و اگه برات ممکنه چندتا دلیلم بیار

EspressO
12-09-2013, 20:30
اگه بخام از تو کرنل ولتاز رو بیشتر کنم و حالت fast charg رو فعال کنم مشکلی نداره ؟یا مثلا و چند امپر باشه؟کرنل یانگ رام فاکس 4.3

دادش از نظر خودت بهترین رام کاستوم چیه ؟نظر خودت میخام بدونم و اگه برات ممکنه چندتا دلیلم بیار

داداش اینو باید ببینی خود سازنده کرنل چی پیشنهاد میکنه در مورد ولتاژ و .... من خودم زیاد مایل به تغییرات نیستم شاید یه خورده محتاطم :d
والا من اس تری ندارم خودت باید دونه دونه تستس کنی ببینی با توجه به خواسته هات کدوم راضی نگهت میداره ... :l3lc:

m2m20
12-09-2013, 21:18
مرسی داداش :l3lc::l3lc::l3lc::l3lc::l3lc::l3lc::l3lc::l3lc::l 3lc::l3lc::l3lc:

"mojy"
12-18-2013, 13:11
سلام وخسته نباشید.لطفا من را راهنمایی کنید.
من موقع راه اندازی گوشیم کشور ایران را انتخاب کردم.چند وقت پیش وقتی که با وافای به اینترنت وصل شدم درخاست آپدیت کرد منم گذاشتم از طریق وای فای آپدیت شد.اما بعد از آپدیت به اندروید4.1.2کلا گوشیم داغون شد.سرعتش به طرز وحشتناکی کم شد و هر کاری که میخاستم بکنم (مثلا وقتی میخاستم وارد گالری بشم) یک حاشیه قرمز رنگ دورتادور صفحه ایجاد میشد وگوشی چندین ثانیه هنگ میکرد بعد وارد میشد.حتی وقتی گوشیو با کابل به کامپیوتر وصل میکردم کایز پیام میداد که این firmware صحیح نیست ونمیشناستش.
یکی از دوستام میگفت بخاطر اینکه کشور ایران انتخاب کردی اینجوری شده وباید یه کشور دیگه انتخاب میکردی.من گوشیمو فکتوری ریست کردم چون فکر میکردم سیستم عاملش دوباره همون ورژن اولی میشه وخوب میشه.بعد از فکتوری ریست خداروشکر گوشیم خوب شد ودیگه نه هنگ میکنه نه اون حاشیه قرمز هست سرعتشم خیلی بهتر شده اما همچنان همون اندروید4.1.2هست.
اما الانم وقتی با وای فای وصل اینترنت میشم گوشی ازم میخاد برای دریافت آپدیت یه کشور را انتخاب کنم.الان باید ایران رو انتخاب کنم یا یه کشور دیگه؟اگه ایران انتخاب کنم دوباره این مشکلات پیش نمیاد؟ببخشیدطولانی شد.باتشکر

EspressO
12-18-2013, 16:08
سلام وخسته نباشید.لطفا من را راهنمایی کنید.
من موقع راه اندازی گوشیم کشور ایران را انتخاب کردم.چند وقت پیش وقتی که با وافای به اینترنت وصل شدم درخاست آپدیت کرد منم گذاشتم از طریق وای فای آپدیت شد.اما بعد از آپدیت به اندروید4.1.2کلا گوشیم داغون شد.سرعتش به طرز وحشتناکی کم شد و هر کاری که میخاستم بکنم (مثلا وقتی میخاستم وارد گالری بشم) یک حاشیه قرمز رنگ دورتادور صفحه ایجاد میشد وگوشی چندین ثانیه هنگ میکرد بعد وارد میشد.حتی وقتی گوشیو با کابل به کامپیوتر وصل میکردم کایز پیام میداد که این firmware صحیح نیست ونمیشناستش.
یکی از دوستام میگفت بخاطر اینکه کشور ایران انتخاب کردی اینجوری شده وباید یه کشور دیگه انتخاب میکردی.من گوشیمو فکتوری ریست کردم چون فکر میکردم سیستم عاملش دوباره همون ورژن اولی میشه وخوب میشه.بعد از فکتوری ریست خداروشکر گوشیم خوب شد ودیگه نه هنگ میکنه نه اون حاشیه قرمز هست سرعتشم خیلی بهتر شده اما همچنان همون اندروید4.1.2هست.
اما الانم وقتی با وای فای وصل اینترنت میشم گوشی ازم میخاد برای دریافت آپدیت یه کشور را انتخاب کنم.الان باید ایران رو انتخاب کنم یا یه کشور دیگه؟اگه ایران انتخاب کنم دوباره این مشکلات پیش نمیاد؟ببخشیدطولانی شد.باتشکر

سلام داداش
نه مشکل از انتخاب کشور ایران نیست ربطی هم نداره کلا بعد از اپدیت کردن برای کارایی و چفت شدن بهتر سیستم عامل بهتره وایپ یا ریست فکتوری کنید ...
اندروید 4.3 جدیدا برای شما متشر شده اگر همین اپدیت 4.3 هست به نظر من میتونید دست نگه دارید تمام باگهاش رفع بشه بعد سر فرصت اپدیت کنید اگه از همین رام فعالی راضی هستید صبر کنید یکی دو ماه دیگه ...
اگر نه دوست دارید اندروید 4.3 رو تجربه کنید و اینجور چیزا خوب اپدیت کنید .. فقط بعد از اپدیت از طریق وای فای یک دور ریست فکتوری یا وایپ فول فراموش نشه ...

best12345678
12-19-2013, 23:18
سلام وقت تون بخیر من ورژن 4.1.2 رو روی گوشی از این تاپیک دانلود کردم و روی گوشی ریخنم . روت و کرنل هم انجام دادم . ولی متاسفانه گوشی با wifi به اینترنت متصل نمی کشه .
http://opda.ir/showthread.php?t=62686

vahidhmzh13
12-20-2013, 09:17
سلام
من مدت یک سال استs3دارم.چند ماه پیش هم اندرویدش را خودم بوسیله وای-فای ارتقاع دادم به 4.1.2که تنها مشکلی که داشت زمانی که به app manager می رفتم خطا میداد و بیرون می آمد که با یک تنظیمات کارخانه درست شد.مشکلی نداشت تا چند روز پیش که گوشی هرچند ساعت یکبار ریست شده و چندین بار علامت شروع آن می آید و دوباره روشن می شود.حتی اندرویدش را به 4.3(البته با فلش و توسط تعمیرکار)ارتقاع دادم ولی مشکل هنوز حل نشده است.

vahidhmzh13
12-20-2013, 09:21
سلام
من مدت یک سال استs3دارم.چند ماه پیش هم اندرویدش را خودم بوسیله وای-فای ارتقاع دادم به 4.1.2که تنها مشکلی که داشت زمانی که به app manager می رفتم خطا میداد و بیرون می آمد که با یک تنظیمات کارخانه درست شد.مشکلی نداشت تا چند روز پیش که گوشی هرچند ساعت یکبار ریست شده و چندین بار علامت شروع آن می آید و دوباره روشن می شود.حتی اندرویدش را به 4.3(البته با فلش و توسط تعمیرکار)ارتقاع دادم ولی مشکل هنوز حل نشده است.

EspressO
12-20-2013, 10:09
سلام وقت تون بخیر من ورژن 4.1.2 رو روی گوشی از این تاپیک دانلود کردم و روی گوشی ریخنم . روت و کرنل هم انجام دادم . ولی متاسفانه گوشی با wifi به اینترنت متصل نمی کشه .
http://opda.ir/showthread.php?t=62686

عزیزم شما یک دور ریست فکتوری کنید اگر مشکل همچنان باقی بود
یه رام دیگه فلش بزنید ...

سلام

سلام

سلام داداش ... یعنی ریبوت میشده هر چند وقت چند وقت ؟؟ هم اندروید 4.1.2 هم 4.3 ؟؟ یه دور ریست فکتوری کنید یه مدت چند روزه بدون نصب برنامه سر کنید ببینید هنوز اینطوری میشه ؟؟

vahidhmzh13
12-21-2013, 23:03
سلام.گه گتهی علامت شروع میاد و پشت سر همحدود 7 یا8بار علامت شروع میاد و دوباره روشن میشه.ریست فکتوری هم ج نداد.نمیدونم چیکار کنم؟؟ممکنه از رطوبت باشه؟؟یا مشکل سخت افزاریه؟؟

EspressO
12-22-2013, 17:04
سلام.گه گتهی علامت شروع میاد و پشت سر همحدود 7 یا8بار علامت شروع میاد و دوباره روشن میشه.ریست فکتوری هم ج نداد.نمیدونم چیکار کنم؟؟ممکنه از رطوبت باشه؟؟یا مشکل سخت افزاریه؟؟

اگر خام خام بدون نصب هیچ برنامه ای و بعد از فلش زدن رام رسمی و فکتوری ریست این اتفاق میفته امکان داره سخت افزاری باشه ...
مموری و سیمکارت رو هم در بیارید تست کنید لطفا .تا بفهمید مشکل نرم یا سخت .

milad1374
12-22-2013, 18:24
سلام خسته نباشید گوشی من باتریش وقتی از کوشی استفاده میکنی (مثل گیم بازی کردن) معمولیه و خیلی خوب شارژ میده ولی وقتی در حالی آماده به کار(stand bye) قرار میدم اندروید سیستم بالا میره و خود به خود شارژ کم میکنه میخواستم ببینم مشکل از کجاست ممنون میشم جواب بدین آیا با فلش درست میشه یا مشکل از باتریشه؟

dr1358
12-22-2013, 19:58
سلام خسته نباشید گوشی من باتریش وقتی از کوشی استفاده میکنی (مثل گیم بازی کردن) معمولیه و خیلی خوب شارژ میده ولی وقتی در حالی آماده به کار(stand bye) قرار میدم اندروید سیستم بالا میره و خود به خود شارژ کم میکنه میخواستم ببینم مشکل از کجاست ممنون میشم جواب بدین آیا با فلش درست میشه یا مشکل از باتریشه؟
به احتمال زیاد شما از رام و کرنل استوک استفاده میکنید.باید یه رام و کرنل استوک که بنده کرنل یانک رو پیشنهاد میکنم استفاده کنید مشکلتون حل میشه

best12345678
12-22-2013, 23:16
عزیزم شما یک دور ریست فکتوری کنید اگر مشکل همچنان باقی بود
یه رام دیگه فلش بزنید ...

مشکل wifiکه توی پست های قبلی سوال کردم متوجه شدم . مشکل اینه که با پسورد عمل نمیکنه . اما وقتی پسورد از مودم (http://wiki.*************/index.php/Modem) adsl بر می داری . wifi گوشی کاملا به مودم اتصال پیدا می کنه و به اینترنت متصل میشی . فقط یه سوال برام پیش اومده چرا با گوشی های سامسونگ S PLUS و SII مشکل نداره و با پسورد راحت وصل میشه . فقط با با SIII مشکل داره و کانکت نمیشه ؟

M-Bagheri
12-23-2013, 02:01
مشکل wifiکه توی پست های قبلی سوال کردم متوجه شدم . مشکل اینه که با پسورد عمل نمیکنه . اما وقتی پسورد از مودم (http://wiki.%2a%2a%2a%2a%2a%2a%2a%2a%2a%2a%2a%2a%2a/index.php/modem)
adsl بر می داری . Wifi گوشی کاملا به مودم اتصال پیدا می کنه و به اینترنت متصل میشی . فقط یه سوال برام پیش اومده چرا با گوشی های سامسونگ s plus و sii مشکل نداره و با پسورد راحت وصل میشه . فقط با با siii مشکل داره و کانکت نمیشه ؟

با سلام
اگه با گوشیهای دیگه کانکت میشه ... مودم مشکلی نداره ...
شاید مشکل رامی هست که روی گوشی s3 شما نصب میباشد!!!

dr1358
12-23-2013, 03:17
مشکل wifiکه توی پست های قبلی سوال کردم متوجه شدم . مشکل اینه که با پسورد عمل نمیکنه . اما وقتی پسورد از مودم (http://wiki.*************/index.php/Modem) adsl بر می داری . wifi گوشی کاملا به مودم اتصال پیدا می کنه و به اینترنت متصل میشی . فقط یه سوال برام پیش اومده چرا با گوشی های سامسونگ S PLUS و SII مشکل نداره و با پسورد راحت وصل میشه . فقط با با SIII مشکل داره و کانکت نمیشه ؟

یه بار پسورد وایر لست رو از لیست وایرلس های گوشیت حذف کن و دوباره پسورد رو وارد کن ببین حل میشه

milad1374
12-23-2013, 14:03
به احتمال زیاد شما از رام و کرنل استوک استفاده میکنید.باید یه رام و کرنل استوک که بنده کرنل یانک رو پیشنهاد میکنم استفاده کنید مشکلتون حل میشه
سلام مرسی که جواب دادین ممنون میشم یکم بیشتر راهنمایی کنین من زیاد بلد نیستم اینایی که گفتین ممنون
اگه میشه بیشتر راهنمایی کنین من دقیقا الان باید چیکار کنم
اینم بگم من تا حالا نه رام عوض کردم نه فلش زدم گوشی اورجیناله
با تشکر

jooyande
12-27-2013, 10:11
سلام به همه. من گوشی اس 3 دارم و 2 مرتبه شده که با وجود نبودن پیامهای خوانده نشده علامت گیامهای خوانده نشده بر روی فآیکون s.m.s گوشیم میاد دفعه قبل بازگشت به تنظیمات کارخانه را زدم. اما اینجوری کل برنامه ها و اطلاعاتم پاک میشه. راه دیگری نیست؟ من یکبار هم کل پیامها را پاک کردم. امام درست نشد

dr1358
12-27-2013, 10:17
سلام مرسی که جواب دادین ممنون میشم یکم بیشتر راهنمایی کنین من زیاد بلد نیستم اینایی که گفتین ممنون
اگه میشه بیشتر راهنمایی کنین من دقیقا الان باید چیکار کنم
اینم بگم من تا حالا نه رام عوض کردم نه فلش زدم گوشی اورجیناله
با تشکر

آموزش های توی انجمن رو در مورد فلاش زدن و وایپ ها قبل از نصب رام بخون و از محیط ریکاوری این رام رو فلاش بزن مشکلت کامل حل میشه
http://opda.ir/showthread.php?t=78321&goto=newpost

سلام به همه. من گوشی اس 3 دارم و 2 مرتبه شده که با وجود نبودن پیامهای خوانده نشده علامت گیامهای خوانده نشده بر روی فآیکون s.m.s گوشیم میاد دفعه قبل بازگشت به تنظیمات کارخانه را زدم. اما اینجوری کل برنامه ها و اطلاعاتم پاک میشه. راه دیگری نیست؟ من یکبار هم کل پیامها را پاک کردم. امام درست نشد

بعضی وقت ها این مشکل پیش میاد باید دو بار وارد محیط پیام ها بشی تا اون علامت بره.پیشنهاد بنده نصب یه رام کاستوم(همون لینک بالایی) و نصب برنامه go sms هستش

goalkeeper
12-30-2013, 08:49
سلام خب از صفحه گوشیت عکس بگیر

kajdom1984
01-01-2014, 19:32
با عرضه سلام خدمت دوستان
بنده رم گوشی من که سامسونگ گلکسی ۳ هستش ارتقا دادم به ۴.۳ بعد از ارتقا دادن ریکاوری ریختم
که گوشیم بعد از هنگ کردن دیگه تاچ از کار افتاد چند باری هم رم عوض کردم نشد
لطفا خواهشا هرچه زودتر کمک کنین که بنده الان باید چی‌ کار کنم

sorkhfam
01-01-2014, 23:27
سلام
لطفا دوستانی که در خصوص نحوه انتقال برنامه ها و بازیها از حافظه داخلی به مموری کارت برای گوشی Galaxy S3 I9300 تجربه ای دارند کامل توضیح دهند.
چون تاپیکی در این خصوص در فروم دیده نمی شود و برنامه های معمولی نیز اجرائی نیستند.
با تشکر فراوان

dr1358
01-02-2014, 00:22
با عرضه سلام خدمت دوستان
بنده رم گوشی من که سامسونگ گلکسی ۳ هستش ارتقا دادم به ۴.۳ بعد از ارتقا دادن ریکاوری ریختم
که گوشیم بعد از هنگ کردن دیگه تاچ از کار افتاد چند باری هم رم عوض کردم نشد
لطفا خواهشا هرچه زودتر کمک کنین که بنده الان باید چی‌ کار کنم

یعنی الان رامتون بالا میاد اما تاچش مشکل پیدا کرده؟
ببین دوست عزیز طبق این مراحل برو جلو
1.برو ریکاوری و فول وایپ انجام بده.هر چی وایپ دیدی انجام بده
2.بعد گوشیتو ببر به حالت دانلودینگ و یه رام رسمی نصب کن ببین مشکلت حل شده یا نه.
اگه حل نشده بود مشکلت سخت افزاریه و یا باید با باکس فلاش کرد و یا دیگه کار تعمیر کاره

سلام
لطفا دوستانی که در خصوص نحوه انتقال برنامه ها و بازیها از حافظه داخلی به مموری کارت برای گوشی Galaxy S3 I9300 تجربه ای دارند کامل توضیح دهند.
چون تاپیکی در این خصوص در فروم دیده نمی شود و برنامه های معمولی نیز اجرائی نیستند.
با تشکر فراوان

دوست عزیز توی گوشی اس 3 در ورژن 4.3 به بعد این قابلیت اضافه شده و برای این کار میرید توی application manager و اونجا میرید داخل برنامه ها.داخل مشخصات هر برنامه اگه قابلیت انتقال به مموری کارت باشه خودش نوشته move to sdcard اون رو میزنی و منتظر میمونی تا منتقل بشه و تموم

alpha13
01-02-2014, 00:45
فکر کنم هنوز این آندورید 4.3 برای اس 3 و نوت 2 کامل نیستش مثل اینکه مشکلاتش از آپدیتش بیشتره

kajdom1984
01-02-2014, 03:17
ممنون هستم از راهنمایتون
همهٔ این کار هارو کردم جز باکس که نمیدونم چطوری باید انجام بدم می‌شه بیشتر راهنماییم کنین?

EspressO
01-02-2014, 14:05
ممنون هستم از راهنمایتون
همهٔ این کار هارو کردم جز باکس که نمیدونم چطوری باید انجام بدم می‌شه بیشتر راهنماییم کنین?

داداش باکس رو باید ببری تعمیرگاه برات بزنن :l3lc:

sina.standby
03-01-2014, 16:34
سلام بچه ها من گوشيم از تا حالا همش داره خود ب خود خاموش روشن ميشه چيكار كنم

saeed.yk
03-02-2014, 13:59
سلام به همه دوستان.من به یه مشکلی برخورد کردم خواهشا کمک کنید تا درستش کنم.نمیدونم به گوشیم چی شده دیروز خود به خود خاموش شد وقتی روشنش کردم دیدم یه کادر مستطیلی روی صفحه اصلی (touchwiz) میاره که به رنگ زرد اطلاعات مربوط به گوشیرو داخلش نوشته.بعد دیدم آنتن و imei هم کلا رفته.از فایل efs هم بکاپ ندارم.ورژن اندروید هم به 4.0.4 و 4.1.2 و 4.2.2 دانگرید کردم ولی بازم نشد.2,3 تا ورژن متفاوت 4.3 روش فلش زدم ولی متاسفانه نه imei و نه آنتن برگشت و نه اون کادر مستطیلی از صفحه میره!!!حتی چندتا مودم و کرنل (Patched_I9300XXUGMK6_Kernel وPatched_BUUGMJ3_modem) هم بهش زدم ولی بازم نشد.موندم چیکارش کنم؟!!وقتی هم کلید پاور رو میگیرم صفحه مربوط به حالت پرواز یا ریستارت نمیاد مستقیم خاموش میشه,وقتی هم ریسیت فکتوری میزنم وقتی گوشی بالا میاد مستقیم به صفحه touchwiz میره دیگه اون تیکای مقدماتی و اینجور چیزارو نمیاره!!!!!من دقیقا باید چیکار کنم تا این مشکلم حل بشه؟؟؟

EspressO
03-02-2014, 14:11
سلام بچه ها من گوشيم از تا حالا همش داره خود ب خود خاموش روشن ميشه چيكار كنم

چیکارش کردی ؟ چیزی نصب کردی ؟!
نسخه اندرودیت چنده ؟ روت هست ؟ ریکاوری نصب داری ؟

EspressO
03-02-2014, 14:48
سلام به همه دوستان.من به یه مشکلی برخورد کردم خواهشا کمک کنید تا درستش کنم.نمیدونم به گوشیم چی شده دیروز خود به خود خاموش شد وقتی روشنش کردم دیدم یه کادر مستطیلی روی صفحه اصلی (touchwiz) میاره که به رنگ زرد اطلاعات مربوط به گوشیرو داخلش نوشته.بعد دیدم آنتن و imei هم کلا رفته.از فایل efs هم بکاپ ندارم.ورژن اندروید هم به 4.0.4 و 4.1.2 و 4.2.2 دانگرید کردم ولی بازم نشد.2,3 تا ورژن متفاوت 4.3 روش فلش زدم ولی متاسفانه نه imei و نه آنتن برگشت و نه اون کادر مستطیلی از صفحه میره!!!حتی چندتا مودم و کرنل (Patched_I9300XXUGMK6_Kernel وPatched_BUUGMJ3_modem) هم بهش زدم ولی بازم نشد.موندم چیکارش کنم؟!!وقتی هم کلید پاور رو میگیرم صفحه مربوط به حالت پرواز یا ریستارت نمیاد مستقیم خاموش میشه,وقتی هم ریسیت فکتوری میزنم وقتی گوشی بالا میاد مستقیم به صفحه touchwiz میره دیگه اون تیکای مقدماتی و اینجور چیزارو نمیاره!!!!!من دقیقا باید چیکار کنم تا این مشکلم حل بشه؟؟؟

داداش ببر نمایندگی برات با باکس فلش میزنن درست میشه ایشالله !

mohsen62.b
04-01-2014, 20:49
سلام نمیدونستم سوالمو کجا مطرح کنم
آیا کسی لینک مستقیم این آدرس http://rapidgator.net/file/a77546a106eb0c80d8b1f1badd27ff82 که مرتبط به آپدیت رام رسمی در سایت سامسونگ http://samsung-updates.com/details/25146/Galaxy_S_3_International/GT-I9300/XSG/I9300XXUGNB6.html هستش رو داره؟
یا چطور میشه باسرعت بالا دانلود کنم؟

EspressO
04-02-2014, 11:56
سلام نمیدونستم سوالمو کجا مطرح کنم
آیا کسی لینک مستقیم این آدرس http://rapidgator.net/file/a77546a106eb0c80d8b1f1badd27ff82 که مرتبط به آپدیت رام رسمی در سایت سامسونگ http://samsung-updates.com/details/25146/Galaxy_S_3_International/GT-I9300/XSG/I9300XXUGNB6.html هستش رو داره؟
یا چطور میشه باسرعت بالا دانلود کنم؟

دوست من میتونی از سایت های مستقیم کننده لینک ایرانی اکانت بخری لینک برات مستقیم کنند
یا اگر کاربر هدیه کننده به سایت بودید لینک مستقیم براتون تهیه میشد .

mohamad-67
05-03-2014, 00:09
سلام به همه دوستان
کسی میدونه که چرا ویدیو پلیر گوشی موقع پخش کلیپ صداش میاد ولی تصویرش وایمیسه؟!1001ghhh

EspressO
05-03-2014, 12:31
سلام به همه دوستان
کسی میدونه که چرا ویدیو پلیر گوشی موقع پخش کلیپ صداش میاد ولی تصویرش وایمیسه؟!1001ghhh

سلام داداش
فقط پلیر خود گوشی اینطوری میشه ؟!
همه ویدوی ها اینطوری هست ؟
گوشی رو خاموش روشن کردی برای حل مشکلت ؟! که احیانا از پر بودن حافظه نباشه ؟!

mohamad-67
05-03-2014, 19:14
سلام داداش
فقط پلیر خود گوشی اینطوری میشه ؟!
همه ویدوی ها اینطوری هست ؟
گوشی رو خاموش روشن کردی برای حل مشکلت ؟! که احیانا از پر بودن حافظه نباشه ؟!
بله فقط پلیر.همه ویدیوها.گوشی رو هم روشن خاموش کردم.نصف حافظه هم خالیه!

EspressO
05-03-2014, 19:16
بله فقط پلیر.همه ویدیوها.گوشی رو هم روشن خاموش کردم.نصف حافظه هم خالیه!

نخسه اندرویدت چنده ؟
از کی تا حالا اینطوری شده ؟!! یادت هست ؟

mohamad-67
05-03-2014, 19:24
نخسه اندرویدت چنده ؟
از کی تا حالا اینطوری شده ؟!! یادت هست ؟
اندروید 4.3.
فک کنم وقتی شارژش کمه نگه میداره.چون الان شارژش خوبه نگه نمیداره!

EspressO
05-04-2014, 10:12
اندروید 4.3.
فک کنم وقتی شارژش کمه نگه میداره.چون الان شارژش خوبه نگه نمیداره!

منظورت از کم زیر 5 درصد باتری هست ؟!!

mohamad-67
05-07-2014, 20:33
منظورت از کم زیر 5 درصد باتری هست ؟!!
منظورم زیر 50% هستش

EspressO
05-08-2014, 13:02
منظورم زیر 50% هستش

نه داداش ربطی به اون نداره زیر 50 با بالا 50 فرقی نداره مگه اینکه زیر 5 درصد باشه که بره رو حالت ذخیره انرژی !

sarzaminmoud
05-11-2014, 11:01
با عرض سلام خدمت دوستان ...

با توجه به اینکه دوستانی که اینجا فعالیت دارن اطلاعات تخصصی در خصوص گوشی گلکسی s3 دارن می خواستم بدونم :

1. با توجه به اینکه من گوشیم رو 8 ماهه خریدم اما متاسفانه باطریش باد کرده .... دلیل این موضوع چی میتونه باشه ؟!
(نه زیاد بازی میکنم ، نه کارهای خاصی ، ...)
2. توی تست هایی که از بنچ مارک ها می گیرم گوشیم نسبت به خود طبقه بندی دیفالت از گلکسی s3 کارایی کمتری داره ... علت چی می تونه باشه

توصیه دوستان برای استفاده بهتر و کارایی سرعت گوشی چی هست ...
ممنون

EspressO
05-11-2014, 12:06
با عرض سلام خدمت دوستان ...

با توجه به اینکه دوستانی که اینجا فعالیت دارن اطلاعات تخصصی در خصوص گوشی گلکسی s3 دارن می خواستم بدونم :

1. با توجه به اینکه من گوشیم رو 8 ماهه خریدم اما متاسفانه باطریش باد کرده .... دلیل این موضوع چی میتونه باشه ؟!
(نه زیاد بازی میکنم ، نه کارهای خاصی ، ...)
2. توی تست هایی که از بنچ مارک ها می گیرم گوشیم نسبت به خود طبقه بندی دیفالت از گلکسی s3 کارایی کمتری داره ... علت چی می تونه باشه

توصیه دوستان برای استفاده بهتر و کارایی سرعت گوشی چی هست ...
ممنون

دلیل خاصی نداره این اتفاق میفوته ( باد کردن باتری ) به خاطر کیفیت باتری هست .رو چندین گوشی مختلف دیدم .
تو بنچمارک به عوامل مختلفی بستگی داره .. نسخه های اندروید ساخته شده برای گوشی و .. کلا در ارتبط مستقیم با رام نصب شده در گوشی شما است .

mahmoodgood2
05-13-2014, 23:37
من گوشیمو با سامسونگ کیز اپ کردم و اندرویدش الان4.3 وریستش کردم ولی الان زبان فارسی نداره لطفا با لینک مربوطه واموزش راهنمایی کنید ممنون

marmulak_7
05-13-2014, 23:45
من گوشیمو با سامسونگ کیز اپ کردم و اندرویدش الان4.3 وریستش کردم ولی الان زبان فارسی نداره لطفا با لینک مربوطه واموزش راهنمایی کنید ممنون

درود

این خدمت شما : اندروید 4.3 با زبان فارسی

http://opda.ir/showthread.php?t=81099
(http://opda.ir/showthread.php?t=81099)
یا اینکه روت کنید و توسط برنامه های کمکی فارسی رو فعال کنید.

موفق باشید

mahmoodgood2
05-14-2014, 20:42
برنامه منوی فارسی اندروید4.3 رو میخوام با اموزش نصب یا لینک رو راهنمایی کنید ممنون

salo212
05-14-2014, 21:05
Marmulak_7باسلام.یک عکس از پیغام زرد رنگ بزارین و از این به بعد سوال خود را در بخش کلوپ اس3 مطرح کنید تا زود تر به شما پاسخ داده شود.موفق باشید.

سلام به آندروید 4.3 فلش زدم و حتی سریالم اومد اما یه پیغام با نوشته زرد رنگ که پنج خط زیر هم هستش رو صفحه اصلی مونده و نمیره.حتی وقتی میرم تو منو از بین میره اما تا میا بیرون رو صفحه اصلی بازم ظاهر میشه.از اون بی انصاف که تو کرج باکس زده بود پرسیدم جواب درستی نداد و فقط گفت رفته روی testmode و باید از این خارج شی.منم نمیدونم چطوری.گوشی دستم نیست اسکرین شات بزارم

EspressO
05-14-2014, 21:32
برنامه منوی فارسی اندروید4.3 رو میخوام با اموزش نصب یا لینک رو راهنمایی کنید ممنون

شما باید روت کنی گوشی رو
سپس با این برنامه منو رو فعال کنی:
http://opda.ir/showthread.php?t=76750

marmulak_7
05-15-2014, 00:59
Marmulak_7باسلام.یک عکس از پیغام زرد رنگ بزارین و از این به بعد سوال خود را در بخش کلوپ اس3 مطرح کنید تا زود تر به شما پاسخ داده شود.موفق باشید.

سلام به آندروید 4.3 فلش زدم و حتی سریالم اومد اما یه پیغام با نوشته زرد رنگ که پنج خط زیر هم هستش رو صفحه اصلی مونده و نمیره.حتی وقتی میرم تو منو از بین میره اما تا میا بیرون رو صفحه اصلی بازم ظاهر میشه.از اون بی انصاف که تو کرج باکس زده بود پرسیدم جواب درستی نداد و فقط گفت رفته روی testmode و باید از این خارج شی.منم نمیدونم چطوری.گوشی دستم نیست اسکرین شات بزارم

دوست عزیز شما عکس از قسمت مثلث ندادین گه بنده ببینم.......

اگر کسی نتونست مشکل رو حل کنه میتونی گوشی رو ارسال کنید برای شما مشکل بر طرف گردد.

موفق باشید.

arman-persia
05-27-2014, 17:13
سلام
چرا وقتی دیتای بازی ها رو توی مموری کارت کپی میکنم بازی قبول نمیکنه و اجرا نمیشه
فقط توی حافظه داخلی بریزم قبول میکنه
تنظیماتی باید انجام بدم عایا؟؟
چیکار باید بکنم؟

EspressO
05-27-2014, 20:42
سلام
چرا وقتی دیتای بازی ها رو توی مموری کارت کپی میکنم بازی قبول نمیکنه و اجرا نمیشه
فقط توی حافظه داخلی بریزم قبول میکنه
تنظیماتی باید انجام بدم عایا؟؟
چیکار باید بکنم؟

تعیین مکان دیتا بازی به عده سازنده هست داداش
با این برنامه اقدام به انتقال این پوشه ها به مموری کارت کنید
نیازمند روت نیز هست :
http://opda.ir/showthread.php?t=78816&p=238866#post238866

hillboy1991
05-31-2014, 13:51
سلام
من گوشیمو روت کردم و بعدش چند برنامه رو حذف کردم مثل گوگل پلاس؛ چت ؛...
و حالا جیمیل و گوگل پلی غیر فعال شدن
اصلا از سرور پاسخ نمیده
لطفا کمک کنید

EspressO
05-31-2014, 16:47
سلام
من گوشیمو روت کردم و بعدش چند برنامه رو حذف کردم مثل گوگل پلاس؛ چت ؛...
و حالا جیمیل و گوگل پلی غیر فعال شدن
اصلا از سرور پاسخ نمیده
لطفا کمک کنید

طبیعی هست داداش بسته های مرتبط با جیمیل رو نباید دست بزنی بهشون ! sm=00 (3)
میتونستی نهایت غیر فعال کنیاگر چیزی از کار افتاد بتونی برگردونی فعال کنی که مشکلت حل بشه !
الان مجبوری یا اون برنامه ها رو از نو بنصبی اگر حل شد مشکلت که خدا رو شکر اگر نشد به نظر من ریست فکتوری کن !

sx-14
06-05-2014, 18:50
سلام
هنگام دانلودبرنامه و بعد از اینکه دانلود تمام شده و می خوام اون رو نصب کنم این پیغام ظاهر میشه:describe error:there is a problem parsing the packageممنون میشم در حل مشکل کمک نمایید.(ضمنا در هنگام نصب چندین برنامه متفاوت با این پیغام روبرو شدم و نمی دونم چطور باید این مشکل را حل کنم و بتونم برنامه ها را نصب کنم).
با سپاس

EspressO
06-05-2014, 18:55
سلام
هنگام دانلودبرنامه و بعد از اینکه دانلود تمام شده و می خوام اون رو نصب کنم این پیغام ظاهر میشه:describe error:there is a problem parsing the packageممنون میشم در حل مشکل کمک نمایید.(ضمنا در هنگام نصب چندین برنامه متفاوت با این پیغام روبرو شدم و نمی دونم چطور باید این مشکل را حل کنم و بتونم برنامه ها را نصب کنم).
با سپاس

سلام این مشکل 2 حالت داره

1- اینکه بد دانلود شده باشه ( این حالت فایل رو مجدد یا با دانلود منیجر دانلود کنید )

2- پکیج فایل دانلودی برای نسخه اندروید نصب شده رو گوشی شما نباشه
( جدیدا برخی از برنامه ها فقط روی اندروید 4.4 به بالا نصب میشن اگر رو نسخه های اندروید پایین تر نصب کنید ارور
parsing میگرید )

cartesiba
06-08-2014, 23:18
سلام من رام امارات نصب کردم 4.3 اما بعد از 10 برنامه نصب کردن قسمت نصب برنامه غیرفعال میشه و اگه ریست فکتوری کنم باز درست و دوباره برمیگره باید چکار کنم؟ مگاوایپ کنم؟ آموزشش را بزارید لطفا

EspressO
06-09-2014, 09:36
سلام من رام امارات نصب کردم 4.3 اما بعد از 10 برنامه نصب کردن قسمت نصب برنامه غیرفعال میشه و اگه ریست فکتوری کنم باز درست و دوباره برمیگره باید چکار کنم؟ مگاوایپ کنم؟ آموزشش را بزارید لطفا

سلام ...
منظور از قسمت نصب برنامه ها کجاست داداش ؟!
چطوری مگه نصب میکنید ؟

andy123
06-15-2014, 15:46
گوشیم این ارورو مبده: FIREware upgrade encountered an issue.please select recovery mode in kies and try again

EspressO
06-15-2014, 23:32
گوشیم این ارورو مبده: FIREware upgrade encountered an issue.please select recovery mode in kies and try again

خوب چیکار کردی این ارور رو میده داداش ؟

amir.gh.991
06-17-2014, 14:35
salam man goshiye s3 taze kharidam androydesh 4.1.1 hastesh man vaghti mikham androdo be roz resani konam ba barname kies yaa khode goshi in peyghamo mide

yoyr device's current firmware version is not supported to updatefirmware

nemidoaci kar konam